خبرهای داغ:
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج):

مشارکت حداکثری در انتخابات تهدیدات دشمن را خنثی می‌کند

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات، امنیت و آسایش عمومی جامعه را به همراه خواهد داشت و تهدیدات دشمن را از سر کشور دور خواهد کرد.
کد خبر: ۹۶۰۹۴۰۶
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵

سردار مجتبی فدا در نشست بر خط با بسیجیان سراسر کشور اظهار داشت: اظهار کرد: عملیات وعده صادق و توانمندی ایران در اقدام متقابل و پاسخگویی به جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن سرلشکر زاهدی و همراهان ایشان، امکانی را در منطقه فراهم ساخت که قدرت و عظمت ایران به دنیا ثابت شد.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان افزود: حضور مقامات بلندپایه و فرستادگان ویژه کشورهای مختلف جهان برای عرض تسلیت به مناسبت شهادت آیت‌الله رئیسی و ابراز همدردی با مردم ایران و اعلام عزای عمومی توسط یک‌چهارم کشورهای جهان، همه حاکی از نفوذ منطقه‌ای ایران و قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.

وی با اشاره به انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری که در پی شهادت رئیس‌جمهور باید در مدت‌زمان ۵۰ روز برگزار شود، تصریح کرد: علی‌رغم همه مشکلاتی در کشور وجود دارد، باید در انتخابات حضور پرشوری داشته باشیم و تمهیداتی برای افزایش امنیت انتخابات اندیشه شده است.

فدا خاطرنشان کرد: در شرایطی که قرار داریم، مشارکت پرشور در انتخابات ضرورت دارد و نیاز است که اقدامات نیمه‌تمام رئیس‌جمهور شهید ادامه پیدا کند؛ همچنین اجرای برنامه هفتم توسعه باید در دستور کار رئیس‌جمهور آینده باشد.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه با درایت و هوشمندی باید رئیس‌جمهور اصلح را انتخاب کنیم، تأکید کرد: روز جمعه با مشارکت قوی، همه‌جانبه و همگانی در انتخابات، باید شرایطی را رقم بزنیم که تهدیدات را از کشور دور کند و آسایش و امنیت جامعه را به نحو مطلوبی برقرار کند.

وی عنوان کرد: بسیجیان ما هم در کار بصیرت‌افزایی، تشویق مردم به مشارکت در انتخابات و حضور همه‌جانبه در تأمین امنیت روز انتخابات، شرایطی را رقم خواهند زد که دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام می‌گذارند.

فدا ادامه داد: مشارکت حداکثری در انتخابات، امنیت و آسایش عمومی جامعه را به همراه خواهد داشت و تهدیدات دشمن را از سر کشور دور خواهد کرد و شرایطی را رقم خواهد زد که با رعایت ضوابط و مقررات درج شده در آیین‌نامه قانون انتخابات، بتواند یک رقابت خوب، صحیح، جامع و کامل را در سطح استان رقم بزنیم.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان اضافه کرد: ما رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که ادامه‌دهنده حرکت و راه شهید رئیسی باشد و دارای تجربه و مدیریت قوی در سطح ملی، پرتلاش، خستگی‌ناپذیر، جهادی، مردم‌دار، ولایت‌مدار و سرباز رهبر معظم انقلاب باشد.

وی گفت: رئیس‌جمهور آینده باید مردمی، انقلابی، صادق و اهل خدمت به مردم باشد و باید شرایطی را رقم بزنیم که با انتخاب درست، ما با کمترین مشکلات در امر ازدواج، مسکن، معیشت و تورم برخورد داشته باشیم.

فدا در پایان از همه بسیجیان و عموم مردم دعوت کرد تا ضمن حضور خود و خانواده در انتخابات، نسبت به دعوت و تشویق سایر افراد جامعه برای مشارکت در انتخابات اقدام کنند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار