مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

توزیع بیش از 60 هزار بسته غذایی بین نیازمندان زنجانی

زنجان_مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از 60 هزار بسته غذایی و همچنین غذای گرم بین نیازمندان زنجانی توزیع شد.
کد خبر: ۹۶۰۹۴۷۴
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۹

توزیع بیش از 60 هزار بسته غذایی بین نیازمندان زنجانی

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان، روح اله صالحی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت اظهار کرد: به مناسبت عید سعید غدیر و چله شهدای خدمت، در قالب طرح «اطعام علوی» زمینه بهره مندی نیازمندان از بسته‌های غذایی، گوشت گرم در قالب قربانی و همچنین غذای گرم فراهم شد.

وی با اشاره به اینکه میزان کمک‌های اولیه خیرین و مردم به نیازمندان درعید غدیر 84 میلیارد و 330 میلیون ریال بود، اضافه کرد: مردم به صورت خودجوش و با محوریت محلات در این زمینه مشارکت بسیار چشمگیری داشتند که از یکایک آنها کمال قدردانی را داریم.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در تشریح جزئیات این کمک ها گفت: امسال 400 بسته غذایی به ارزش 5 میلیارد و 130 میلیون ریال بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

صالحی گفت: همچنین 59 هزار و 750 پرس غذای گرم به مبلغ 77 میلیارد ریال و 10 قربانی به ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون ریال بین نیازمندان زنجانی توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک به نیازمندان در قالب طرح اطعام علوی همچنان ادامه دارد، گفت: همچنین به همین مناسبت حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین نیز در حال انجام است.

وی تصریح کرد: خیران و مردم نیکوکار می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی به آدرس Ekram.emdad.ir در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

صالحی گفت: در این طرح ملی و خداپسندانه خیران به صورت داوطلبانه حمایت از یک یا چند فرزند یتیم را برای مدت یک یا چند سال با کمک ماهیانه حداقلی در حد توان متقبل می‌شوند.

فاطمه عسگری 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار