معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین:

مهم ترین اصل در انتخابات حضور حداکثری و بعد انتخاب اصلح می باشد

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: در شرایطی که دشمنان نظاره‌گر هستند باید با حضور خود در انتخابات آنان را ناامید کنیم، اول حضور حداکثری و بعد انتخاب اصلح از جمله مواردی است که باید مدنظر داشته باشیم
کد خبر: ۹۶۰۹۵۳۷
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج ایلام،سردار حسین معروفی شامگاه چهارشنبه  در مراسم گرامیداشت آزادسازی مهران در یادمان قلاویزان گفت: دفاع مقدس در مکتب اهل بیت (ع) هم در شکل و هم در محتوا نهادینه شده؛ چرا که همه چیز دفاع مقدس برگرفته از عاشورا بود به همین خاطر در نام عملیات‌ها، معبرها و ... همه چیز رنگ و بوی عاشورایی داشت.

  وی افزود: در دفاع مقدس یک فرمانده برای خود قدمی بر نمی‌داشت، بلکه در صحنه نبرد و میدان مین رزمندگان تن‌های خود را سنگر همدیگر می‌کردند تا از انقلاب اسلامی دفاع کنند. بالای ۹۵ درصد وصیت نامه شهید برگرفته از فرهنگ اهل بیت (ع) است، شهدای ما چون زیبا فکر می‌کردند عمل آن‌ها هم زیبا بود.

   معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما شهدای زیادی را تقدیم کردیم و اجازه ندادیم که دست دشمن به ناموس ما بیافتد و شهدای ما و آزادی خواهانی که در مکتب اهل بیت (ع) رشد کردند  شعار زن، زندگی و آزادگی را تفسیر کردند. 

معروفی گفت: هر امتی را با عقبه آن تعریف می‌کنند و عقبه استان ایلام پر افتخار، مکتب اهل بیت و همواره در کنار ولایت است که با جمعیت ۴۴۰ هزار نفر ۳هزار شهید تقدیم انقلاب کردند.  

وی بیان داشت: یک بن‌بست شکنی در دوران دفاع مقدس رقم خورد و آن هم در مهران بود و دشمن با اقدامات رسانه‌ای آمده بود تا در مهران بماند اما هیچ وقت غیرت و شجاعت مردمان و اقشار مختلف ایلام را فراموش نخواهیم کرد که مهران چگونه باز پس گرفتند. 

معروفی گفت: ما معجزه را جای جای دفاع مقدس به خصوص در عملیات آزادسازی مهران دیدیم؛ عملیات کربلای یک، مهران را دروازه ورود به کربلا کرد و حضرت عباس (ع) هم رمز آن بود. 

وی خاطرنشان کرد: ارادت باید همراه با اراده باشد و این از رموز پیروزی رزمندگان ما بود، امروز در این یادواره همه ارزش‌ها را پاس می‌داریم و دشمن باید بدانند که فضای حقیقی ما این است. 

  معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: این مردم عاشق ولایت و ممکلت خود هستند، چون این مردم هوشمند هستند و هر جا نیاز باشند تحت نظر ولایت برای دفاع از مملکت خود قیام خواهند کرد.

  وی یادآور شد: امروز دست برتر در مجامع بین‌المللی با ایران اسلامی و نظام مقدس ماست، وعده صادق حمله باور نکردنی به دشمن بود و مقام معظم رهبری در مقابل همه دنیا دستور تنبیه جبهه استکبار و نظام صهیونیستی را داد و ۱۰ کشور نیز امنیت رژیم صهیونسیتی را به دست گرفتند اما موفق نشدند. 

معروفی خاطرنشان کرد: این نظام با تکیه به ملتش تصمیم می گیرد، ما امروز نیاز به موضع موفقی داریم که فرزندانمان با تکیه بر آن دشمن را تنبیه کنند. 

وی یادآور شد: در شرایطی که دشمنان نظاره‌گر هستند باید با حضور خود در انتخابات آنان را ناامید کنیم، اول حضور حداکثری و بعد انتخاب اصلح از جمله مواردی است که باید مدنظر داشته باشیم  

  معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: رئیس جمهور باید مصداق بارز ویژگی‌های شهید رئیسی، امیرعبداللهیان و شهید سلیمانی باشد و با شایسته سالاری کسانی را بگمارد که در عین حل مشکلات مردم مصداق بارز حکومت اهل بیت (ع) باشد. 

وی گفت: دشمن نه قابل اعتماد، نه قابل اطمینان و نه قابل پیش‌بینی است و نباید آن را دست کم بگیریم.

  معروفی بیان داشت: با تغییر نگاه انقلاب با نگاه لیبرال و غرب گرا در اوایل دوران دفاع مقدس موفق شدیم به پیروزی‌های متعدد دست پیدا کنیم و امروز باید مراقب باشیم تا جریان لیبرال و غرب را قبول نکنیم، چون ما با نگاه امام خمینی (ره) بزرگ شدیم و پرورش یافته مکتب اهل بیت (ع) هستیم. 

   معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: آن چیزی که حاج قاسم را عزیز کرد اندیشه زیبای حاج قاسم بود که نتیجه عملکرد او را در دنیا می‌بینیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار