خبرهای داغ:
استاندار خراسان جنوبی: 

ایران در دولت سیزدهم اسوه و الگوی سایر کشورها شد

استاندار خراسان جنوبی گفت: شهید رئیسی زبان دنیا را بلد بود و در همین مدت کوتاه اتفاقات زیادی رقم خورد و ایران اسوه و الگویی برای سایر کشورها شد.
کد خبر: ۹۶۰۹۵۸۱
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، قناعت استاندار خراسان جنوبی در مراسم اربعین شهدای خدمت در شهرستان خوسف، اظهار داشت: نگاه جهان به انتخابات ریاست جمهوری ایران است لذا باید حواسمان را جمع کنیم. 

استاندار گفت: یکی از دلایل شکست ناپذیری انقلاب اسلامی به خاطر پشتوانه مردمی است، در هر اتفاقی اگر مشارکت مردم کم باشد آن وقت شیطان توطئه می کند. 

قناعت با بیان اینکه اگر درصد مشارکت مردم در انتخابات کاهش یابد آن وقت زبان ملامت دشمن دراز است، افزود: آن وقت دشمن شیطنت کرده و برای کشور هزینه می تراشد، لذا هرچه مشارکت مردم بیشتر باشد موجب قوام نظام می شود. 

وی اظهار داشت: در ایران اسلامی، ملت تعیین کننده است و مسیر انقلاب را مشخص می کند. 

استاندار با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه برخی با لبخند دشمن خیالشان جمع و با لالایی دشمن، خوابشان می گیرد، متذکر شد: در فکر آمریکا چیزی جز نابودی ایران نیست. 

قناعت افزود: در حوزه اقتصادی همین الان با بخش خصوصی آمریکا در ارتباطیم، زبان آمریکا را شهید رئیسی بلد بود و قطار راکد به حرکت در آمد. 

وی با اشاره به ۳۳ ماه خدمت آیت الله رئیسی و اقدامات دولت سیزدهم، اضافه کرد: رئیسی سفرهای زیادی به اقصی نقاط کشور داشت و نگاه او به غرب نبود.

استاندار افزود: شهید رئیسی زبان دنیا را بلد بود و در همین مدت کوتاه اتفاقات زیادی رقم خورد و ایران اسوه و الگویی برای سایر کشورها شد.

قناعت افزود: حق جهاد شهادت است و آیت الله رئیسی در حین خدمت و نوکری مردم به شهادت نایل آمد.

وی به تشریح خدمات دولت پرداخت و با بیان اینکه بیش از هفت هزار واحد اقتصادی راکد و نیمه تعطیل مجدد به چرخه تولید بازگشتند، عنوان کرد: تنها ۴۷۰ واحد اقتصادی در استان خراسان جنوبی به چرخه تولید بازگشتند. 

بقناعت بیان مرد: بیشترین سرمایه گذاری خارجی در دولت سیزدهم اتفاق افتاد. 

استاندار گفت: آغاز عملیات اجرایی راه آهن بیرجند خواسته و دغدغه چندین ساله است که در دولت سیزدهم این پروژه اعتبار گرفت و فعال شد. 

قناعت با تأکید بر اینکه فعال شدن پروژه راه آهن از اقدامات ارزشمند و بزرگ دولت سیزدهم در خراسان جنوبی است، تصریح کرد: انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی در دستور کار است که تا پایان ۱۴۰۴ شاهد تخصیص این آب به استان خواهیم بود. 

وی با اشاره به سرمای شدید و افت فشار مصرف گاز در سال گذشته، بیان کرد: این مهم به خوبی مدیریت شد و با پیگیری های صورت گرفته فاز یک آن به زودی و اواخر تیرماه افتتاح می شود. 

قناعت افزود: خواسته مردم برای انتخابات این است که فردی همانند آیت الله رئیسی آگاه به موارد و خستگی ناپذیر، مدیریت کشور را عهده دار شود.

استاندار با اشاره به تشییع جنازه میلیونی آیت الله رئیسی در کشور، گفت: این جمعیت باید برای انتخابات هم حماسه آفرینی کنند تا راه رئیسی ادامه یابد. 

قناعت تأکید کرد: شهید رئیسی سعه صدر بهشتی را داشت و ساده زیستی، مردم داری، اخلاص در عمل از ویژگی های خاص وی بود. 

وی از مردم خواست برای حفظ اقتدار کشور، در انتخابات روز جمعه با شکوه حضور یابند تا بار دیگر توطئه های دشمنان خنثی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار