پویش آزادی ۴۰ زندانی با کمک اردبیلی‌های مقیم آذربایجان‌غربی

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل از برگزاری پویش کمک به آزادسازی ۴۰ زندانی جرایم غیرعمد و مالی این استان با کمک اردبیلی‌های مقیم استان آذربایجان‌غربی خبر داد.
کد خبر: ۹۶۱۰۵۵۷
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۱

پویش آزادی ۴۰ زندانی با کمک اردبیلی‌های مقیم آذربایجان‌غربی

کریم‌الله محبوبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار بسیج اظهار کرد: در راستای کمک به آزادسازی ۴۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و مالی استان برگزاری پویشی با کمک اردبیلی‌های مقیم استان آذربایجان‌غربی تدارک دیده شده است.

وی افزود: برای کمک به زندانیانی که در قالب این پویش برای آزادی‌شان برنامه‌ریزی شده است، در مجموع باید هشت میلیارد ریال جمع‌آوری شود که امید می‌رود خیران نیک‌اندیش اردبیلی مقیم آن استان همچون گذشته در این پویش به یاری ستاد دیه بشتابند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل بیان کرد: خیران اردبیلی تنها تا پایان ماه تیر ۱۴۰۳ فرصت دارند که در این پویش مشارکت کرده و زمینه بازگشت زندانیان جرایم غیرعمد را به آغوش خانواده‌هایشان فراهم کنند.

وی اضافه کرد: خیران نیک‌اندیش می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب جاری ۵۰۱۲۱۲۱۲۷۰ ستاد دیه اردبیل نزد بانک ملت و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۴۳۲۳۷۴۷۷ و یا شماره حساب جاری ۰۱۰۴۶۰۲۰۱۱۰۰۹ نزد بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۴۲۹۳ واریز کنند.

نمایندگی ستاد مردمی دیه در استان اردبیل سال ۱۳۸۱ تاسیس شده که از بدو تاسیس با کمک مالی نیکوکاران و این ستاد، افزون بر پنج هزار نفر با مجموع مبلغ بدهی یا محکومیت بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال از زندان‌ آزاد شدند.

استان اردبیل با جمعیت افزون بر یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر در شمال‌غربی ایران همجوار با استان‌های آذربایجان‌شرقی، گیلان، زنجان و در همسایگی کشور جمهوری آذربایجان واقع شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها