خبرهای داغ:

دانشگاه فرهنگیان بهبهان میزبان شهید گمنام خواهد بود

آئین کلنگ زنی ساخت یادمان شهید گمنام در دانشگاه فرهنگیان بهبهان با حضور سردار حاجی مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان برگزار شد .
کد خبر: ۹۶۱۰۸۰۸
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج بهبهان: آئین کلنگ زنی ساخت یادمان شهید گمنام در محوطه دانشگاه فرهنگیان امام جعفر صادق (ع) بهبهان با حضور سردار عبدالرضا مرادحاجتی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان، دکتر صالحی ریاست دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان و برخی از مسئولان شهرستانی و جمعی از مدیران، کارکنان، دانشجویان این مرکز برگزار شد.

سردار مراد حاجتی در این آئین خطاب به مدیران و دانشجویان حاضر در این مراسم معنوی، اظهار داشت: دانشگاه فرهنگیان دانشگاهی انسان ساز است و افتخاری است ، حضور پیکر مطهر شهید گمنام در این دانشگاه .

در ادامه وی افزود: امیدواریم کلنگ ساخت یادمان شهید گمنام در این مجموعه باعث رشد معنویت، اخلاص و معرفت دانشجویان و اساتید این مجموعه شود. 

شهدایی که وجودشان باعث افزایش معنویت و خون‌شان ضامن سلامت و اقتدار هر مکانی است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: شهید گمنام باید در نقطه‌ای دفن شود که دسترسی حداکثری به آرامگاه و یادمان آن فراهم باشد و همه بتوانند از این امامزادگان عشق و ایثار طلب عافیت کنند.

سردار مرادحاجتی تصریح کرد: اگر با همت و اراده‌ای که در مجموعه دانشگاه فرهنگیان میباشد، یادمان این شهید خوشنام تا قبل از مراسم خاکسپاری به اتمام برسد، این مجموعه فرهیخته از میزبانی پیکر یک فرزند پرپر شده و پرافتخار وطن برخوردار خواهند شد.

 پیکری که معلوم نیست از کدام خطه است، معلوم نیست پدر و مادر او کجا هستند اما وقتی در جوار شما آرام گرفت، برادر دینی همه شما است و بی شک می‌توانید به روح ملکوتی او تمسک بجوئید.

در حاشیه برگزاری این آئین، مسئولان حاضر در جلسه ساخت یادمان شهید گمنام در دانشگاه را افتخاری برای شهرستان بهبهان بویژه دانشگاه فرهنگیان دانسته و مطرح گردید حضور شهید گمنام باعث ایجاد معنویت در بین دانشجویان و بویژه عموم مردم خواهد بود. و باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای علمی و جامعه خواهد بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها