اظهارات فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد درباره مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز حضور در صحنه انتخابات و مشارکت در آن از حماسه پد خندق کمتر نیست و اگر دنبال افزایش امنیت و اقتدار روزافزون انقلاب هستیم باید مشارکت حداکثری داشته باشیم.
کد خبر: ۹۶۱۰۸۱۷
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج،  نشست بصیرتی و روشنگری با حضور فرمانده تیپ ۴۸ فتح، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده، فرماندار، معاون و بخشداران و امام‌جمعه موقت و اقشار مختلف مردم شهرستان لنده در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزار شد.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح در این نشست با اشاره به نقش راهبری نیروهای مسلح در تأمین امنیت فراگیر کشور گفت: اگر نیروهای مسلح ما در دمای هوای زیر ۴۰ درجه سانتی‌گراد در زمستان و در دمای بالای ۵۰ درجه در تابستان به طور شبانه‌روزی مشغول دفاع از حریم سرزمینی هستند به خاطر این است که آسیبی به این مملکت وارد نشود ومردم در امینت و آرامش باشند.

سردار حکمتیان راز گفت: اگر رسالت ما در نیروهای مسلح دفاع از مرزها و تأمین امنیت فراگیر است رسالت شما حضور در پای صندوق‌های رای است.

وی افزود: اگر در نقطه صفر مرزی و در دمای منفی ۴۰ درجه شهید جاودانیان جان خویش را برای امنیت من و شما تقدیم انقلاب می‌کند امروز رسالت شما برای حضور در پای صندوق‌های رای و افزایش مشارکت کمتر از خون آن شهید برای دفاع از انقلاب اسلامی نیست.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح گفت: امروز دشمن با نقشه‌های گوناگون در قالب جنگ هیبریدی و جنگ رسانه‌ای با استفاده از بستر فضای مجازی به دنبال دلسرد کردن جوانان و اقشار مختلف جامعه ما برای عدم مشارکت در انتخابات و بی‌خیالی نسبت به آینده خود و کشور هستند.

وی افزود: امروز دشمنان با استفاده از حربه‌های مختلف به دنبال ایجاد نفاق و تفرقه بین مردم و صندوق‌های رای هستند تا مردم را نسبت به آینده خود بی‌تفاوت کنند.

حکمیتان راز گفت: نگاه ایدئولوژی که انقلاب اسلامی ما نسبت به عزت مردم داشته است همانند این بود که از غل‌وزنجیر و تبعیت طاغوتیان رهایی پیدا کردیم و با رای خودمان به انقلاب اسلامی این رفتار را ثبت کردیم و نگاه ما بر صدور انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان عالم است و هرگز مستکبرین عالم این را برخواهند تابند و به دنبال فتنه‌انگیزی و بحران‌آفرینی در کشور خواهند بود.

وی در ادامه گفت: آمار مشارکت برای استانی که همواره در کشور در صدر مشارکت بوده است و افتخار ایران بوده است متاسفانه در انتخابات دور اول در زمره جایگاه‌های پائین قرار گرفت که حقیقتاً باید بررسی و مورد واگرایی قرار گیرد.

حکمتیان گفت: امروز همه ما وظیفه داریم برای مشارکت مردم از آبروی خود هزینه کنیم تاچشم طمع دشمنان را نسبت به مشارکت مردم کور کنیم.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح گفت: باید نقشه دشمنان را برای همه اقشار و گروه‌های صنفی و مردمی روشن کنیم که مشروعیت و مقبولیت نظام را می‌خواهند زیر سؤال ببرند و باید این مهم با روشنگری درست و مشارکت حداکثری خنثی کنند.

وی در ادامه گفت: مقام معظم رهبری امروز بیش از هر مسئله‌ای بر روی مشارکت مردم تاکید دارند که این مهم بعد از رقابت‌ها و رفاقت‌ها باید اجرایی شود و مردم به عملکردها و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کاندیدای ریاست‌جمهوری توجه و اصلح را انتخاب کنند.

حکمتیان گفت: امروز حضور در صحنه انتخابات و مشارکت در آن از حماسه پد خندق کمتر نیست و اگر دنبال افزایش امنیت و اقتدار روزافزون انقلاب هستیم باید مشارکت حداکثری داشته باشیم.

وی افزود: باید از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در بحث مشارکت مردم برای حفظ انقلاب اسلامی که امروز ام القراری جهان اسلام است باید مشارکت را بالا ببریم تا چشمان منتظر از مشارکت مردم ناامید نشود.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح گفت: اگر شهید رئیسی در سازمان ملل با یک‌ دست خودعکس حاج‌ قاسم و با دست دیگر قرآن را بالا می‌برد و در ادامه در مسیر خدمت به ملت ایران جان خویش را فدا کرد تا مسیر خدمت به مردم هموارتر شود پس اینجا باید کسی را انتخاب کنیم که در مسیر شهید رئیسی کارکند و راه شهید جمهور را ادامه دهد.

وی افزود: امیدواریم همه ما اعضای خانواده، طایفه، ایل‌وتبار و همه اقشار مردم برای حضور باشکوه در انتخابات دعوت کنیم تا حماسه‌ای کم‌ نظیر را رقم بزنیم.

اظهارات فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمدبرای مشارکت حداکثری مردم در انتخاباتاظهارات فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمدبرای مشارکت حداکثری مردم در انتخاباتاظهارات فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمدبرای مشارکت حداکثری مردم در انتخاباتاظهارات فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمدبرای مشارکت حداکثری مردم در انتخاباتاظهارات فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمدبرای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها