دیدار جمعی از وابستگان (بازنشستگان) سپاه کربلا با نماینده ولی فقیه در مازندران

آیت الله لائینی: وابستگان یا وفاداران، شاغلان دیروز و حامیان امروز دو امتیاز دارند اولا امتیاز خدمت در گذشته و دوم فعالیت امروز که بیشتر رنگ و لعاب اجتماعی دارد.
کد خبر: ۹۶۱۱۱۲۱
|
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، دیدار جمعی از وابستگان (بازنشستگان) سپاه کربلا با نماینده ولی فقیه در مازندران انجام شد.

آیت الله محمدی لائینی در این دیدار گفت: وابستگان یا وفاداران، شاغلان دیروز و حامیان امروز دو امتیاز دارند اولا امتیاز خدمت در گذشته و دوم فعالیت امروز که بیشتر رنگ و لعاب اجتماعی دارد.

وی افزود: ما کاملا به آنی که این انقلاب را در میان اقیانوسی از تحریم‌ها، تهدیدات و خطرها از داخل و خارج نگه داشته امیدوار بوده و توکل داریم، ممکن است سیاهی لشکر دشمن بیشتر باشد اما ریشه ندارد کلمه خبیثه هستند و شماها کلمه طیبه هستید.

آیت الله لائینی اظهار کرد: باید همگان را به مشارکت حداکثری دعوت کنیم، متاسفانه برخی عملکردها مردم را رنجانده، تازه همان‌ها هم امروز طلبکار شدند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری کسی را باید انتخاب کنید که به شعارهای اصلی انقلاب همچون؛ عدالت، استقلال، استکبارستیزی، مبارزه با فرهنگ کاخ‌نشینی باور داشته باشد.

وی گفت: وابستگان و بازنشستگان سپاه پشتوانه و لشکر عظیمی هستند، باید قدر این لشکر را دانست، واقعا اگر سپاه نبود کشور نبود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار