مسوول نمایندگی ولی فقیه در تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین؛

توهین کنندگان به سیدالشهدای مقاومت جایی در قلوب مردم ندارند

توهین کنندگان به سیدالشهدای مقاومت جایی در قلوب مردم ندارند
حجت الاسلام شجاعی مهر با انتقاد از بیان یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در خصوص شهید سلیمانی گفت: صراحتا اعلام می کنیم که توهین کنندگان به سیدالشهدای مقاومت جایی در قلوب مردم ندارند.
کد خبر: ۹۶۱۱۱۶۱
|
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۹

قزوین_ به گزارش بسیج، حجت الاسلام حسن شجاعی مهر مسوول نمایندگی ولی فقیه در تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در اجتماع بسیجیان و خانواده های ایشان گفت: انتخابات پیش رو حیاتی و بسیار حساس است. اهمیت این امر تا جایی است که جبهه مقاومت و مردم مظلوم جهان چشم بدان دوخته و امید دارند تا نتیجه انتخابات مطلوب انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت واقع شود و گزاف نیست که بگوییم تداوم جبهه مقاومت به نتیجه انتخابات بستگی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص سردار دل ها متاسفانه یکی از کاندیداها در مناظره مطلبی را بیان کرد که مردم به هیچ وجه آن را تحمل نمی کنند و صراحتا اعلام می کنیم که توهین کنندگان به سیدالشهدای مقاومت جایی در قلوب مردم ندارند.

وی در ادامه اذعان کرد: رشادت و جهاد حاج قاسم عزیز ما موجب عزت در دیپلماسی در سطح جهان شد ولیکن متاسفانه ذلت بعضی دولت ها و مسوولین در مذاکرات و سیاست موجب شهادت این سردار پر افتخار شد. لذا هرگونه توهین به این شهید گرانقدر را خداوند متعال و همچنین مردم عزیزمان بدون پاسخ نخواهند گذاشت.

حجت الاسلام شجاعی مهر در‌ پایان گفت: ان شاالله با نظر لطف خداوند متعال و حضور حداکثری مردم امیدواریم آنچه که مطلوب اهل بیت و به صلاح مردم است نتیجه انتخابات باشد.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها