فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

ایران نیازمند امتداد حرکت دولتمردان شهید است

سردار شفائی گفت: کشور ایران نیازمند انتخابی شایسته برای امتداد حرکت شایسته دولتمردان شهید است.
کد خبر: ۹۶۱۱۲۰۸
|
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۸

به گزارش خبرنگار بسیج از زابل، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی در جمع فرماندهان و آحاد بسیجیان شهرستان‌های منطقه سیستان، بیان کرد: از ابتدای پیدایش انقلاب اسلامی فتنه‌های بزرگی توسط دشمنان ما علیه مردم و کشور ما رقم خورد و دشمن تمام تلاش خود را به کاربست تا این حرکت عظیم را در ایران متوقف کند.

وی افزود: کسانی که امروز به دنبال سیاه‌نمایی اقدامات نظام اسلامی هستند می‌دانند که این انقلاب چه هدف و راهبردی را در جهان طی می‌کند؛ این نظام معادلات مستکبرین جهان را بر هم زد و توانست زورگویان عالم را به چالش بکشد.

فرمانده سپاه سلمان استان تصریح کرد: از روزهای ابتدایی شهادت آیت‌الله رئیسی و فقدان رئیس‌جمهور، دشمن تمام توان خود را در راستای راهبرد کم‌ارزش نشان‌دادن انتخابات به میدان آورد. دشمن پیشرفت و استقلال ما را بر نمی‌تابید و می‌خواست تا مردم ایران همچون زمان طاغوت مستعمره آنان باشند.

وی ادامه داد: دشمن می‌داند مشارکت در انتخابات مشتی محکم بر دهان آنان است و می‌تواند باعث انسجام داخلی ایران شود. مشارکت حداکثری در انتخابات باعث توسعه و پیشرفت کشور می‌شود و ما را در مقابل فتنه‌ها بیمه می‌کند.

شفاهی عنوان کرد: آن چیزی که از همه ما انتظار می‌رود حضور حداکثری در انتخابات و ایجاد روشنگری و انتخاب فرد اصلح است؛ اقتدار امروز انقلاب اسلامی نتیجه تلاش‌های فرزندان غیوری است که در برهه‌های مختلف ایثار و جان‌فشانی نمودند.

وی اظهار کرد: امروز افتخار می‌کنیم که پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور پرشور مردم بر قله‌های رفیع افتخار برافراشته است؛ رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی توانست با اتکا به توان داخلی ثمرات زیادی را رقم بزند. این شهید عزیز توانست نقشه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری نقش‌برآب کند.

فرمانده سپاه سلمان استان تشریح کرد: دشمن برنامه داشت تا اقتصاد ایران را به نابودی بکشاند؛ اما تلاش‌های دولت مردان ما باعث شد تا نقشه‌های آنان به نتیجه نرسد و نظام اسلامی بااقتدار بیشتری به کار خود ادامه دهد.

وی گفت: کشور ایران نیازمند انتخابی شایسته برای امتداد حرکت شایسته دولتمردان شهید است؛ انتخابی که اقتدار امروز و فردای کشور ما را تأمین و دشمنان را نسبت به آینده ایران اسلامی ناامید نماید.
 

ارسال نظرات
پر بیننده ها