در ارزشیابی روابط عمومی‌های کشوری؛

روابط عمومی تبلیغات اسلامی اردبیل رتبه برتر را کسب کرد

مسوول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی در ارزشیابی‌ روابط عمومی‌های کشور رتبه برتر را به دست آورد.
کد خبر: ۹۶۱۱۲۶۱
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۲

روابط عمومی تبلیغات اسلامی اردبیل رتبه برتر را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری بسیج، مرتضی قبادی با اشاره به ارزشیابی روابط عمومی‌های ادارات تبلیغات اسلامی استان‌های کشور اظهار کرد: طبق نظام ارزشیابی عملکرد روابط عمومی ادارات استانی توسط سازمان تبلیغات اسلامی کشور در سه ماهه اول ۱۴۰۳، روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل موفق به کسب رتبه اول کشوری شد و در جایگاه برتر کشوری قرار گرفت.

وی به اولویت تمرکز بر عملیات کشوری در فعالیت‌ها و ارتباط مستمر با خبرگزاری‌ها و صدا و سیما اشاره کرد و افزود: استان اردبیل در اجرای عملیات‌های مهم کشوری اعم از برنامه‌های فرهنگی و قرآنی، زندگی با آیه‌ها، ماه رمضان، مواسات و همدلی، کارآفرینی به همت گروه‌های جهادی با محوریت روحانیون، خادم جمهور، شهدای خدمت و چله خدمت فعالیت‌های شاخص و اثربخش انجام داده است.

مسؤول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: در ایام انتخابات با هدف عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری و انتخاب اصلح، روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل به تبیین و روشنگری در فضای مجازی پرداخته و عملکرد این اداره کل را در رابطه با انتخابات را منعکس می‌کند.

قبادی ادامه داد: روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در ارزشیابی عملکرد اعم از انعکاس اخبار، گزارش و ارتباط با خبرگزاری‌ها و مرکز در بین ۳۱ استان کشور رتبه اول را کسب کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها