خبرهای داغ:
دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی:

مسیر پیشرفت کشور با شرکت در انتخابات ادامه می یابد

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: مردم بار دیگر با حضور پرشور خود فرد صالح و شایسته ای را انتخاب کنند تا ادامه مسیر پیشرفت و توسعه کشور را شاهد باشیم.
کد خبر: ۹۶۱۱۲۸۳
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سلیمی دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی چهارشنبه شب در برنامه زنده سرزمین خاوران اظهار داشت: مقام معظم رهبری می‌فرمایند انتخابات جلوه بسیار زیبا و جذاب مشارکت عمومی و مؤثرترین وسیله برای این است که هر فرد بتواند خواسته های مطلوب خود را اجرایی کند.

دبیر ستاد انتخابات استان با بیان اینکه انتخابات تنها بستری است که هر کس می‌تواند با مشارکت در آن در تعیین الگوی حکمرانی جامعه نقش ایفا کند، افزود: با مناظره ها و مستندهای انتخاباتی بسیار تأثیر گذاری که صدا و سیما تهیه کرده بود، مردم با فکر و ایده افراد، آشنا و فرد مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

سلیمی با اشاره به وضعیت استان در آستانه انتخابات، گفت: خراسان جنوبی جزو استان های پیشرو و پیشتاز در مشارکت انتخاباتی، بصیرت و آگاهی سیاسی است و مردم آن همیشه پای کار نظام بوده و هستند.

وی ادامه داد: در دور اول چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و براساس اعلام وزارت کشور بیشترین میزان مشارکت را با ۶۴۰۱۵ درصد داشته ایم و مردم خراسان جنوبی در این زمینه خوش درخشیده‌اند.

وی بیان کرد: ما به عنوان مسئولان اجرایی تمام توان و هم و غم خود را گذاشتیم تا بستر این مشارکت را فراهم کنیم و مردم بتوانند بدون دغدغه رأی خود را به صندوق بیندازند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری عنوان کرد: از ماه ها قبل از انتخابات، با برگزاری آموزش‌ های لازم و مانورهای مختلف و تأمین ملزومات و امکانات، زیر ساخت های ارتباطی و امنیت انتخابات، مقدمات کار به گونه ای فراهم شده که انتخابات بدون دغدغه هیچ مشکلی برگزار شود.

سلیمی گفت: با حضور پر شور و نشاط مردم در انتخابات خستگی متولیان انتخابات از آن ها گرفته می شود لذا از مردم می خواهیم برای اقتدار ایران اسلامی رأی بدهند و افتخار آفرینی کنند.

وی با بیان اینکه ۷۷۲ شعبه اخذ رأی در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری داشتیم که نسبت به انتخابات مجلس، ۶ شعبه افزوده شده بود، عنوان کرد: بر اساس ارزیابی ها دو شعبه سیار در شهر بیرجند اضافه شد تا مردم راحت تر بتوانند رأی خود را به صندوق ها بیندازند.

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی افزود: برای افراد خاص با مشکلات جسمانی و معلول، صندوق سیار تدارک دیده شده، البته مردم تا می‌توانند خودشان به شعبه های اخذ رأی مراجعه کنند تا زمان زیادی صرف جمع آوری رأی ها نشود.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون مردم می توانند با داشتن شناسنامه کد ملی دار و یا کارت ملی برای رأی دهی به شعب اخذ رأی مراجعه کنند، افزود: افرادی که شناسنامه جلد قرمز دارند حتماً شماره ملی خود را به همراه داشته باشند.

وی افزود: امیدواریم مردم استان بار دیگر با حضور پرشور خود، فرد صالح و شایسته ای را انتخاب کنند تا ادامه مسیر پیشرفت و توسعه کشور را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار