نقش مؤثر نخبگان جامعه در تبیین ویژگی‌های نامزد اصلح

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل گفت: نخبگان علمی کشور با تبیین ویژگی‌های نامزد اصلح می‌توانند آحاد ملت را به حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کنند.
کد خبر: ۹۶۱۱۳۵۵
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۳
فاضل احدی، مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از اردبیل با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم و انتخاب اصلح موجب سرافرازی ملت و جمهوری اسلامی اظهار کرد: همگان می‌دانند نظام جمهوری اسلامی بر اساس رأی مردم شکل گرفته و تمام ارکان و اساس نظام ما بر پایه دموکراسی و رأی مردم است. وی با بیان اینکه قانون اساسی کشور نیز بعد از تصویب در مجلس خبرگان تصمیم نهایی آن به رأی عمومی گذاشته شد و مورد تأیید مردم قرار گرفت، افزود: سایر قوای کشور مانند قوه مقننه، مجریه و مجلس خبرگان نیز برای تعیین رهبر و شوراها و در مجموع تمام ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران با نظر مردم شکل گرفته و می‌گیرد؛ بنابراین چون اساس نظام با رأی مردم است، وظیفه حضور در انتخابات با انتخابی اصلح را بر عهده داریم. مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل در ادامه به موقعیت حساس زمانی اشاره کرد و گفت: تمام قدرت‌ها و بلوک‌های جهان اعتقاد دارند هر کس بتواند جایگاه خود را در این چند سال پیدا کند، از دیگران جلوتر است؛ بنابراین وظیفه ما این است که از این کاروان عقب نمانیم و در این نظم نوینی که در آینده قرار است شکل بگیرد، جایگاه ایران را ارتقاء دهیم و این جز با حضور مردم در صحنه ممکن نیست؛ نخبگان علمی کشور با تبیین ویژگی‌های نامزد اصلح می‌توانند آحاد ملت را به حضور در پای صندوق‌های رأی بیاورند تا هر کس به ایران قوی و سرافراز علاقمند است و هر کس معتقد به حمایت از نظام است، در انتخابات مشارکت کند.
احدی در ادامه تصریح کرد: حماسه سیاسی با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی شکل می‌گیرد و قطعا مردم برای انتخاب فرد اصلح از بینش و بصیرت بزرگان و نخبگان علمی‌ استفاده می‌کنند و نخبگان علمی وظیفه‌ دارند راه را به آنان نشان بدهند. مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان به ویژگی‌های فرد اصلح اشاره کرد و افزود: فرد اصلح بایستی همچون شهید خدمت آیت الله رئیسی به مبانی انقلاب و نظام و به این راه، اعتقاد قلبی و واقعی داشته باشد و کارآمد باشد و شب و روز نشناسد، دنبال کار باشد، توانایی کار کردن داشته باشد و از عناصر و همکاران خوب استفاده کند. احدی با اشاره به تلاش دشمن برای مأیوس کردن مردم از حضور در انتخابات به واسطه تبلیغات رسانه‌ای، اظهار داشت: نقش نخبگان مراکز علمی در این برهه از زمان به انتخابات بسیار حساس و تعیین ‌کننده است. وی با بیان اینکه نخبگان علمی وظیفه دارند مردم را به سمت کاندیدای اصلح هدایت کنند، بیان کرد: قطعا مردم برای انتخاب فرد اصلح از بینش و بصیرت بزرگان و نخبگان استفاده می‌کنند که نخبگان علمی باید راه را به آنان نشان بدهند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل در پایان تصریح کرد: نخبگان جامعه، مصلحين جامعه، افراد فهيم و آگاه و باسواد جامعه، منادیان حق‌طلبی و عدالت خواه جامعه، معلمان، اساتید، روحانیت مبارز جامعه، دانشجويان و دانشگاهيان بزرگان وریش سفیدان هر دیاری بايد بدون كمترين تعارف، بدون كمترين مصلحت انديشي، بدون كمترين جانب‌داری، بدون هر وابستگی آزادانه به ميدان بيايند و مانند چراغ و فانوسی جامعه را به سوی افراد اصلح و مصلح‌ و شايسته راهنمايی كنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها