در سازمان بسیج و کانون مداحان بام ایران آمده است؛

انتخابات مظهر حماسه سیاسی و اقتدار ملی است

انتخابات مظهر حماسه سیاسی و اقتدار ملی است
سازمان بسیج و کانون مداحان استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای مشترک آحاد مردم بصیر به ویژه مداحان و فعالان عرصه هیئات را به حضور در پای صندوق های رای در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.
کد خبر: ۹۶۱۱۳۶۳
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ متن بیانیه سازمان بسیج و کانون مداحان استان را با هم مطالعه کنیم...

 بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات مظهر حماسه سیاسی و اقتدار ملی و نمایشگر پایبندی ملت ایران به نظام جمهوری اسلامی بوده و برگزاری شکوهمند آن برای انقلاب و میهن اسلامی دارای ارزش راهبردی و معرف الگوی مردم‌سالاری دینی به جامعه جهانی است.

 استقرار نظام مردم‌سالاری دینی مبتنی بر آموزه های دین مبین اسلام و متکی به آرای مردم، از جمله عنایات الهی و برکات انقلاب شکوهمند اسلامی است. در طول ۴۵ سال گذشته، ملت آگاه، بصیر و انقلابی ایران با حضور تعیین کننده در عرصه های مختلف سیاسی، از نظام اسلامی و آرمان‍های امام راحل و شهیدان گرانقدر حراست و نگهبانی  و اجازه توطئه آفرینی و تفرقه افکنی را از دشمنان سلب کرده اند.

انتخابات براساس فرآیندهای تعریف شده در قانون، به صورت دوره ای و در بازه های زمانی مشخص برگزار می شود اما این بار و خیلی غیرمنتظره، دست تقدیر ما را از وجود رئیس جمهوری مردمی، انقلابی و در صحنه محروم کرد تا انتخاباتی زود هنگام را در دستورکار وزارت کشور قرار دهد، بدون تردید آوردگاه انتخابات ۸ تیر ماه ۱۴۰۳ میعادگاهی برای پاسداشت تلاش های بی وقفه شهدای خدمت بویژه شهید آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی است که در راستای اعتلای اقتدار و امنیت و آبادانی کشور از هیچ همتی دریغ نکردند.

مداحان ،ستایشگران ،مدیران و فعالان  هیئات مذهبی و شعرای آیینی استان چهار محال و بختیاری بهمراه خانواده بزرگ آنان همگام با اقشار و آحاد مختلف ملت ایران با حضور پرشور و باشکوه خود در انتخابات پانزدهم تیر ماه  با انتخاب اصلح،‌ حماسه سیاسی بزرگ و افتخارآمیزی را برای امروز و فردای میهن اسلامی رقم زده و جبهه متحد معاندین و ضدانقلاب به ویژه مثلث شیطانی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی را با شکست سنگین و تحقیرآمیز دیگری مواجه و باردیگر عزم، اراده، مقاومت و پایداری خود در استمرار راه مقدس امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، تحت ولایت و رهبری حضرت امام‌ خامنه‌ای عزیزمدظله‌العالی را به نمایش خواهند گذاشت.

کانون مداحان و سازمان بسیج مداحان ،مدیران هی‍ئات مذهبی و شعرای آیینی استان چهار محال و بختیاری   از آحاد ملت شریف و بصیر ایران بویژه مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری دعوت می کنند با مشارکت پرشور و همگانی در پای صندوق های رأی، امنیت و اقتدار ایران اسلامی را تضمین کنند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار