فرمانده سپاه سلمان:

انسجام ملی باعث شکست دشمن خواهد شد

سردار شفائی گفت: آن چیزی که همواره دشمن را به عقب رانده است انسجام ملی و حضور پرشور مردم در صحنه دفاع از کشور بوده است.
کد خبر: ۹۶۱۱۴۶۵
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۹

به گزارش خبرنگار بسیج  از نیکشهر، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان صبح امروز در جمع فرماندهان و بسیجیان پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان های نیکشهر، قصرقند، راسک، کنارک، چابهار و دشتیاری اظهار داشت: مسئله مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح بسیار مهم است و این که اقدامات موثر و خوب دولت سیزدهم امتداد پیدا کند بسیار ارزشمند است.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم تا در حد توان و امکان در خصوص جهاد تبیین در زمینه انتخابات وارد میدان شویم و نقشه های دشمن را که او هم با تمام توان به میدان آمده خنثی کنیم.

شفائی تصریح کرد: دشمن پس از شهادت آیت الله رئیسی مجددا با انسجام بیشتر به میدان آمده است تا بتواند انقلاب اسلامی مردم ایران را متوقف کند و همانگونه که در زمان جنگ تحمیلی توانستیم با اخلاص و دغدغه مندی رزمندگان موفق شویم اکنون هم می توانیم در این کارزار موفق شویم.

وی در ادامه گفت: باور ما باید این باشد که اکنون نیز در جنگ با دشمن هستیم و راهکار مقابله با آنان در این نبرد مقدس جهاد تبیین است؛ وظیفه ما در این جبهه عظیم بازگویی واقعیت ها، روشنگری و تبیین اتفاقات است.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: دشمن به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است و این روال ساری و جاری که اکنون طی می شود نمی تواند ما را به موفقیت برساند؛ ما باید هوشمندانه و با برنامه به صورت کلی و نفر به نفر پیام حق را بازگو نماییم.

شفائی تصریح کرد: در این مقطع حساس میزان مشارکت می تواند به انسجام، وحدت و امنیت ملی، سرعت دادن به رفع مشکلات و صلابت و عزت کشور کمک کند و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری بقاء نظام و کشور به مشارکت مردم بستگی دارد.

شفائی تصریح کرد: در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی آن چیزی که همواره دشمن را به عقب رانده انسجام ملی و حضور پرشور مردم ما در صحنه دفاع از کشور بوده است و همین انسجام امروز هم می تواند دشمن را به عقب براند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه ما می توانیم در این جنگ تبیینی یک رسانه باشیم و بتوانیم از ظرفیت خود برای روشنگری در جامعه استفاده کنیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها