فرمانده سپاه سلمان:

انتخابات حق مردم انقلابی ایران است

سردار شفائی گفت: انتخابات حق مردم عزیز و انقلابی ایران است و هیچ کس حق دخالت در نگاه و سلیقه آنان را ندارد.
کد خبر: ۹۶۱۱۴۷۷
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۸

به گزارش خبرنگار بسیج از تفتان، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان صبح امروز در میان آحاد مردم شهرستان تفتان، اظهار داشت: از ابتدای پیدایش انقلاب اسلامی قوه پر قدرت و محرکی که موجب قوت و پیشرفت ما در برهه های مختلف بوده، مشارکت مردمی و اتکای آن به آحاد مردم بوده است.

وی افزود: دشمن با علم به همین مسئله از روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی تمام توان خود را به میدان آورد تا مردم را از بدنه نظام اسلامی جدا نماید.


شفائی تصریح کرد: انقلاب اسلامی تا زمانی که به مردم خود اتکا دارد می تواند مسیر نورانی خود را با قدرت طی نماید و از همین بابت است که تمام مستکبرین جهان به میدان آمده تا این قوه قدرت نظام اسلامی را مشکل ساز کنند.

وی افزود: دشمنان ما در سالیان گذشته با علم به همین مسئله مهم، تمام توان خود را به میدان آوردند تا پشتیبانی مردم از نظام اسلامی را دچار مشکل کنند؛ آن ها تلاش کردند تا از شور انتخاباتی ایران بکاهند و مسئله مشارکت حداکثری در انتخابات را کاهش دهند.

فرمانده سپاه سلمان تصریح کرد: بدون شک آن ۶۰ درصد از مردم که به میدان انتخابات نیامده اند مخالف نظام اسلامی نیستند و مقصر اصلی این مسئله ما هستیم که نتوانسته ایم جهاد تبیین و روشنگری را به درستی انجام دهیم.

شفائی تاکید کرد: اهمیت مشارکت مردمی در انتخابات بسیار مهم است و اهمیت آن را می توانید در تلاش گسترده دشمنان در فروکش کردن آن ببینید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات حق مردم عزیز و انقلابی ایران است و هیچ کس حق دخالت در نگاه و سلیقه آنان را ندارد؛ ما بسیار امیدواریم تا با درایت مردم عزیز حماسه ای بزرگ را رقم بزنیم و با بینش سیاسی مناسبی که مردم ما دارند در زمینه انتخاب اصلح نیز موفق عمل نمایند.

#بسیج_نیوز 

ارسال نظرات
پر بیننده ها