فرمانده انتظامی اردبیل:

هیچ مورد خاص امنیتی در اردبیل گزارش نشده است

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در فرآیند برگزاری انتخابات هیچ‌گونه مورد خاص امنیتی گزارش نشده و با آرامش و امنیت شاهد برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری هستیم.
کد خبر: ۹۶۱۱۶۶۶
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۰

هیچ مورد خاص امنیتی در اردبیل گزارش نشده است

سردار جواد تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج، اظهار کرد: از ساعات اولیه رأی‌گیری در یک‌هزار و ۳۷۵ شعبه اخذ رأی نیروهای انتظامی نیز در کنار سایر عوامل در محل مورد نظر حاضر شده و سعی می‌کنند تا از آرای مردم صیانت کنند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در ۲ مرحله انتخابات تلاش کرده تا امنیت صندوق‌ها را تأمین کند و هیچ‌گونه خللی در فرآیند برگزاری انتخابات و یا موارد خاص ضد امنیتی را شاهد نیستیم.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: سعی ما بر این است تا همچنان با دقت و نظارت اجازه ندهیم تا خللی در این فرآیند رخ داده و کسی بتواند به رأی مردم که بزرگترین حافظ و پشتیبان نظام اسلامی است، صدمه و لطمه‌ای وارد کند.

تقوی افزود: در کنار نیروهای انتظامی، نیروهای مرزبانی نیز در استان با صیانت و حفاظت از مرزها تلاششان بر این است تا شرایط بهتری را برای شهرها و روستاهای مرزی رقم زده و با امنیت خاطر زمینه و بستر برگزاری انتخابات سالم و پرشور مهیا شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: انتخابات در حقیقت قدرت نرم نظام در برابر همه فتنه‌گری‌ها و دسیسه‌های دشمنان است و هر قدر مشارکت مردم بیشتر باشد به همان نسبت امنیت کشور تأمین شده و استمرار و پایداری ارزش‌های نظام اسلامی را در سطح جامعه شاهد خواهیم بود.

تقوی اضافه کرد: نیروی انتظامی همواره در تحقق برنامه‌های دولت و نظام پشتیبان و تأمین‌کننده امنیت و سلامت بوده و در این راستا وظیفه خطیر خود را در عرصه انتخابات نیز به نمایش گذاشته است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل بیان کرد: در همه احوال نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهد تا روند انتخابات صدمه و خدشه‌ای ببیند بلکه همتی راستین دارد تا یک انتخابات با حضور حداکثری مردم رقم بخورد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار