پیام تقدیر سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد از اصحاب رسانه استان

سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد به پاس تلاش های اصحاب رسانه استان در انعکاس اخبار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ترغیب مردم به پای صندوق های رای تقدیر کرد.
کد خبر: ۹۶۱۱۷۹۶
|
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۳

 به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج،  متن این پیام به شرح زیر است.

به نام خداوند بخشنده و مهربان

اصحاب محترم رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد

 با سلام و درود فراوان، انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران با شکوه، عظمت و حضور گسترده ملت ایران و در امنیت کامل برگزار شد. این رویداد مهم، بار دیگر اراده و همبستگی ملی را به نمایش گذاشت و نشان‌دهنده عزم و پایبندی مردم به ارزش‌های جمهوری اسلامی ایران بود.

شکوه و عظمت این انتخابات، برگ زرینی در تاریخ افتخارات ملی محسوب می‌شود و حاکی از قدرت و همبستگی بی‌نظیر ملت ایران است. با کمال افتخار، سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش‌های بی‌دریغ، خالصانه و مسئولانه شما فعالان عزیز رسانه در راستای تحقق حماسه بزرگ انتخابات ۱۴۰۳ ابراز می‌دارد.

 شما فعالان گرانقدر رسانه‌ای، با تعهد و دلسوزی مثال‌زدنی خود، نقش بی‌بدیلی در اطلاع‌رسانی به موقع و دقیق، جلب مشارکت عمومی و ایجاد آگاهی در جامعه ایفا نمودید و این موفقیت بزرگ را به ثمر رساندید. تلاش‌های بی‌وقفه شما در جهت تنویر افکار عمومی و ترویج فرهنگ مشارکت حداکثری، تجلی‌گر تعهد و دلسوزی شما نسبت به آینده استان و کشور عزیزمان است.

سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن قدردانی صمیمانه از شما عزیزان، از درگاه خداوند متعال، سلامتی، سعادت و موفقیت روزافزون شما را مسئلت دارد. امید است با همت و تلاش‌های مستمر شما، شاهد پیشرفت و تعالی هر چه بیشتر استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم و آینده‌ای روشن و پرافتخار برای این دیار رقم بزنیم.

با سپاس بیکران و آرزوی توفیقات روزافزون، سازمان بسیج رسانه استان

ارسال نظرات
پر بیننده ها