مثبت سوژه / آثار و برکات شگفت انگیز حفظ قرآن

اسدالله زاده حافظ کل قرآن کریم گفت: به جرأت می‌توان گفت، مسیر زندگی ام همگام با حفظ قرآن در مسیر روشنی و پیشرفت قرار گرفت و در این مسیر نورانی در‌های خیر وبرکت کثیری به رویم گشوده شد.
کد خبر: ۹۶۱۲۷۵۲
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۱

قرآن کریم، کتابی است که در این دنیای ظلم و جهد، بر دل هر خواننده‌ای، نور زندگی می‌تاباند و حکایت‌های بسیاری از بانوان فعال قرآنی می‌توان یافت که انس با این کتاب الهی زندگی آنها را دگرگون کرده است.

یادگیری قرآن کریم می‌تواند گره گشای بسیاری از مشکلات باشد و با دور کردن انسان از گناه در دنیای فانی، او را وارد وادی سعادت کند. در دنیایی که تشخیص حق از باطل به نازکی یک مو رسیده و این دو حقیقت و دروغ در هم آمیخته‌اند، توسل به کلام خدا می‌تواند چشمان انسان را هر چه بیشتر بر روی مسائل و حقایق روشن سازد و همانطور که امام صادق (ع) می‌فرمایند: «هر کس حقیقت را از طریق قرآن نشناسد، از فتنه‌ها برکنار نمی‌ماند.»

سارا اسدالله زاده حافظ کل قرآن کریم از سال ۹۵ شروع به حفظ قرآن کریم کرده و همگام با طرح فشرده‌ی حفظ در مرکز جامعه القرآن در طول یکسال حافظ کل قرآن کریم شده است.

اسدالله زاده در گفتگو با خبرگزاری بسیج، عامل موفقیت و پیشرفت خود را حمایت خانواده علی الخصوص مادرش دانست.

وی در ادامه افزود:مادرم باعث دلگرمی و ادامه‌ی مسیرم شد و در این مسیر نورانی در‌های خیر وبرکت کثیری به رویم گشوده شد و من به جرأت میتوانم بگویم سرنوشت و مسیر زندگی ام همگام با حفظ قرآن درمسیر روشنی و پیشرفت قرار گرفت و باعث شد هم به لحاظ مادی و هم معنوی که تأثیرات آن را در روحیه اخلاقیات خود به وضوح میدیدم که ایجادشده است.

این حافظ کل قرآن بیان داشت: برنامه‌ی حفظ بنده بصورت روزانه دو صفحه ایی آغاز شد و طبق روال معمول حفظ ابتدا به استماع آیات روح بخش کلام الله مجید می‌پرداختم بعد روانخوانی و روخوانی و بعد مطابق با بزرگی، کوچکی آیه شروع به حفظ می‌کردم، و همگام با حفظ برنامه‌ی تثبیت را نیز ادامه دادم.

قابل به ذکر است این حافظ قرآنی در زمینه نقاشی حائز رتبه کشوری شده است

ارسال نظرات
پر بیننده ها