دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی:

امر به معروف و نهی از منکر عامل سلامتی جامعه اسلامی

تبریز- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی گفت: امر به معروف و نهی از منکر  ، عامل سلامتی جامعه اسلامی و بیمه کننده و بازدارنده از انحرافات اجتماعی است. 
کد خبر: ۹۶۱۲۸۱۱
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۶

 به گزارش خبرگزاری بسیج ازآذربایجان شرقی، حجت الاسلام نستوهی  بمناسبت فرارسیدن سالروز ۲۱ تیر ماه سالروز عفاف و حجاب در جمع کارکنان تی۲۵نیرومخصوص واکنش سریع، افزود: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی یک قانون و اصل مترقی است.

وی افزود: اصلاح جامعه اسلامی در گرو همین تبیین امر به معروف و نهی از منکر است، در سیره عملی اهل بیت علیهم السلام امر به معروف و نهی از منکر مسؤل بودن همه در برابر هم است وگرنه همه در گناه هم شریک هستند.

امر به معروف و نهی از منکر عامل سلامتی جامعه اسلامی

حجت الاسلام نستوهی اضافه کرد: طبق اصل هشتم قانون اساسی، مردم از دعوت به خیر برخوردار هستند. فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر عامل پیشرفت جامعه اسلامی است و دقیقا بی تفاوتی و عدم اجرای اصل هشتم قانون اساسی باعث افزایش خسران در جامعه اسلامی است.

وی ادامه داد: هدف اصلی دشمن در بحث امر به معروف و نهی از منکر از بین بردن بنیان خانواده است و کشف حجاب و پدیده بی حجابی از عمده ترین برنامه ریزی های دشمنان برای خانواده و نظام خانواده است.

ارسال نظرات