رسالت گروه های جهادی، سازندگی خودشان و مردم است

امیرسادات کرمی: گروه‌های جهادی دو رسالت اصلی دارند که اول خودشان و دوم مردم است.
کد خبر: ۹۶۱۲۸۳۸
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، امیر سادات کرمی در حاشیه مراسم اختتامیه گروه جهادی منتظران ظهور گفت: گروه‌های جهادی دو رسالت اصلی دارند که اول خودشان و دوم مردم است، در حالت کلی یعنی گروه های جهادی ما دارند الگویی را هم به کشور و هم به دنیا ارائه می دهند که این الگو این است که در مشی ما مسلمان‌ها اول همسایه و بعد از آن خانه، برعکس مشی و سبک زندگی غربی‌ها که اول می گویند خودم و بعد دیگران بنابراین اهداف گروه های جهادی الگو دهی به تمام دنیا هست که ما اول به فکر محرومین و مستضعفین هستم و بعد به فکر خودمان.

وی افزود: در بعد محرومیت زدایی و رفع مشکلات مردم هدف این است که وقتی گروه جهادی به محلی اعزام شد هم برای جهاد تبیین نقش آفرینی بکند و هم بتواند با فضای فرهنگی و تربیتی اسلامی که شکل می دهد بچه های این منطقه را که بچه های معصومی هستند و معصومیت آنها ملموس تر است را در این فضای گفتمانی تربیت کنند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی سپاه کربلا تصریح کرد: امیدوارم کودکان و نوجوانی که در کلاس های این گروه جهادی شرکت کردند وقتی بزرگ شدند را این گروه های جهادی را ادامه بدهند.

سادات کرمی در پایان یادآور شد: اگر بتوانیم این کار را بکنیم یک کارخانه انسان سازی و تربیت شکل دادیم که هر کس وارد آن شود تربیت می شود.در واقع فضای اردوهای جهادی مانند اربعین و راهیان نور یک کارخانه انسان سازی است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار