معاون راهبردی بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور

تلاش جبهه فرهنگی ظرفیت سازی در حوزه فکر و اندیشه است

معاون راهبردی بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور شکل گیری هیئت‌های اندیشه ورزی و تقویت بنیه فکری جبهه انقلاب را از جمله تاکیدات مقام معظم رهبری بیان کرد.
کد خبر: ۹۶۱۲۹۲۶
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۲

تلاش جبهه فرهنگی ظرفیت سازی در حوزه فکر و اندیشه  است

به گزارش خبرگزاری بسیج گیلان ،سعید غلامی عصر امروز در اولین نشست اصحاب اندیشه در استان گیلان با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در یک خرداد ۱۳۹۸ اظهار داشت: امام خامنه‌ای در این سخنرانی بیانیه گام دوم را تفسیر و فناوری راهبری آن را شفاف کردند.

 

معاون راهبردی بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور با بیان اینکه جبهه فرهنگی استان گیلان اقدامات موفق گوناگونی مانند رویدادهای قیام منطقه‌ای و شهرستانی را جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه حرکت عمومی و حلقه‌های میانی انجام داده افزود: امروز جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور نیاز دارد تا فعالان آن به یک مفاهمه جدی پیرامون ماموریت آن، یعنی تحقق حرکت عمومی و تشکیل حلقه‌های میانی در حوزه های مختلف برسند.

 

وی با تاکید بر اینکه بنیاد خاتم الاوصیا در کشور به دنبال ارائه یک برنامه ثابت برای همه کشور نیست تصریح کرد: برنامه جبهه فرهنگی برای تحقق ماموریت ها این است که تجربه فعالان میدانی را اولویت قرار دهد و مطابق با بوم هر استان برنامه مذکور را تبیین کند.

غلامی ضمن تشریح جزییات فعالیت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کشور گفت: ما تا کنون به دنبال تکثیر و شکل گیری هسته های خرد و محلی مثل روضه های خانگی، جلسات قرآن خانگی و ... بودیم و این یکی از استراتژی های اصلی برای تحقق ماموریت جبهه در سال های اخیر بوده است.

معاون راهبردی بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور با تاکید بر اینکه امروز جبهه فرهنگی در تلاش است تا در حوزه فکر و اندیشه نیز اقدام به ظرفیت‌سازی کند خاطرنشان کرد: شکل گیری هیئت‌های اندیشه ورزی و تقویت بنیه فکری جبهه انقلاب از جمله تاکیدات مقام معظم رهبری طی سال‌های اخیر است.

غلامی آسیب‌شناسی روند فعالیت‌های جبهه فرهنگی در کشور را از جمله اقدامات انجام شده در حوزه راهبردی دانست و اظهار داشت: از جمله نکاتی که به آن رسیده‌ایم این است که جبهه انقلاب هر جا که ساختار متقدمِ بر حرکت شکل گرفته است ضربه خورد.

 

وی خاطرنشان کرد: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کشور امروز به دنبال تحقق مدلی پویا برای تحقق ماموریت ایجاد حرکت عمومی و حلقه های میانی است.

 

غلامی با اعلام اینکه نشست های اصحاب اندیشه طی یکماه آینده مجدد نیز در گیلان برگزار می‌شود افزود: خروجی نشست ‌های استانی، برگزاری اجلاسیه کشوری اصحاب اندیشه با حضور اندیشه‌ورزان جبهه انقلاب از سراسر کشور است.

تلاش جبهه فرهنگی ظرفیت سازی در حوزه فکر و اندیشه  است

ارسال نظرات
پر بیننده ها