‌باشگاه خبرنگاران
مردم شهرستان مشگین‌شهر به صورت خودجوش و همچنین به همت جمعیت حلال احمر شهرستان با برپایی چادرهای جمع آوری کمک‌های مردمی اقدام به جمع اوری کمک به زلزله زدگان کرده و در قالب چندین دستگاه خودرو به مناطق زلزله زده اعزام کردند.
جامعه القرآن مشگین‌شهر افتتاح شد
با حضور نماینده ولی فقیه در استان:
با حضور آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان ساختمان جدید جامعه القرآن مشگین‌شهر افتتاح شد.
به یاد معصومیت و مظلومیت طفل تشنه کربلا/
امروز به یاد طفل خردسال شهید کربلا، به یاد معصومیت و مظلومیت طفل تشنه کربلا مراسم شیرخوارگان برگزار شد.
نماینده دادستان مشگین‌شهر:
نماینده دادستان مشگین‌شهر گفت: در طول ایام ماه محرم شور حسینی باید با شعور حسینی همراه شود تا در خروج از ماه محرم حسینی باشیم.
نمی‌دانم این شرمندگی را جزو افتخارات شهرم بشمرم یا جزو رنگ باختگی فرهنگ ایثار و شهادت که نتواستیم تابلوی شهدای شهر و دیارمان را که فرصت آرام زیستن برایمان رقم زده اند، رو سفید کنیم.
رئیس مجمع بسیج شهرستان:
رئیس مجمع بسیج شهرستان گفت: بیمارستان مشگین‌شهر جوابگوی نیاز شهرستان نیست لذا بنیاد تعاون بسیج با سرمایه گذاری 80 میلیارد ريالی آماده تاسیس درمانگاه تخصصی است اما متاسفانه مسئولان زمین مورد نیاز را هنوز تامین نکرده‌اند.
اردوی جهادی بسیج تابستان امسال شروع به جهاد در فخرآباد پرداختند و در این اردو هنر و صنعت گلیم¬بافی در قالب اردوی جهادی به بانواد در شهر فخرآباد آموزش داده می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مشگین شهر:
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مشگین شهر گفت: صنایع غذایی و تبدیلی به عنوان صنایعی وابسته به محصولات کشاورزي از جمله مهمترین گروه‌هاي صنعتی است که می تواند در توسعه اقتصادي کشورها نقش کارآمد و موثری ایفاء کند.
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: طلاق مشكلات زيادى براى خانواده‏ها، زنان و مردان و مخصوصا فرزندان به وجود مى‏آورد لذا در روايات اسلامى، شديدا از طلاق مذمت شده، و به عنوان مبغوضترين حلال‌ها، از آن ياد شده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر گفت: صالحین و جوانه‌های صالحین یکی از تاکتیک‌های فرهنگی است که در زمان فعلی لازم و ضروری است چرا که تربیت انسان‌های صالح و مدیر در تراز انقلاب اسلامی از ضروریات است.