سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۷۴۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۵- ۳۷: ۲۲
رئیس کتابخانه های عمومی کبودراهنگ:
رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ گفت: دستیابی به اهداف توسعه اجتماعی و فرهنگی بدون کتاب و کتاب‌خوانی که از مهمترین لوازم توسعه پایدار است امکان‌پذیر نخواهد بود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کبودراهنگ، سیدجواد معینی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به امر توجه کتاب و کتاب‌خوانی اظهار کرد: دستیابی به اهداف توسعه اجتماعی و فرهنگی بدون کتاب و کتاب‌خوانی که از مهمترین لوازم توسعه پایدار است امکان‌پذیر نخواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و با بیان اینکه هیچ ملتی بدون توجه به امر کتاب و کتاب خوانی به شاخص‌های توسعه نخواهد یافت، عنوان کرد: 14 باب کتابخانه در شهرستان کبودراهنگ فعال است.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به پرداخت تمام هزینه‌های جاری از محل نیم درصد درآمد شهرداری‌ها تصریح کرد: این اداره شدیداً با بدهی‌های بسیار بالایی مواجه است که شهرداران با پرداخت به موقع و دقیق نیم درصد درآمد شهرداری می‌توانند این اداره را در این مسیر فرهنگی یاری کنند.

وی با بیان اینکه کتابخانه‌های شهرستان از لحاظ امکانات و تجهیزات دچار کمبود هستند، گفت: این کتابخانه‌ها نیاز فوری به تجهیزات بخش کودکان، کافی نت، سیستم رایانه، قفسه کتاب و... دارند.

معینی با بیان اینکه رفع مشکلات گرمایشی وسرمایشی و لزوم دیوارکشی چندین کتابخانه روستایی نیاز به پیش بینی اعتبار ویژه ای دارد، افزود: امید است با حسن نظر فرماندار این مشکلات هرچه سریع‌تر رفع شود.

سودابه مصطفایی رئیس کانون پرورشی فکری کودکان کبودراهنگ نیز در ادامه با اشاره به برنامه های پیشنهادی هفته کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان کبودراهنگ با شعار« بخوانیم و ببخشیم»، گفت: عضویت رایگان در 27 آبان، معرفی کتاب توسط اعضاء کانون، مسابقه نقاشی، رونمایی از کتاب‌های کم خواننده کانون، اعلام و تقدیر از اعضاء کتابخوان کانون، اهدا، کتاب توسط اعضاء به دوستان خود جهت مطالعه، مسابقه کتابخوانی از جمله این برنامه‌ها است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar