حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کلاس پیشگیری از اعتیاد مواد مخدر در حسینیه سرداران شهید با حضور کلیه کارکنان مجموعه برگزار شد.
کد خبر: ۸۹۱۱۲۲۴
|
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مسئول شبکه بهداشت و درمان ایجرود در کلاس پیشگیری از اعتیاد وبهداشت روان با اشاره به پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر، گفت: امروزه متاسفانه بسیاری از جوانان در گوشه کنار کشورمان به دلایل مختلفی چون عدم آگاهی،فقر،بیکاری گرفتار معضل اعتیاد می شوند که شاید همین جوانان اگر نسبت به آسیبهای تخریب کننده مواد مخدر علم و آگاهی داشتند به گرفتار این بلای خانمان سوز نم یشدند.

حسن خانی افزود: پیشگیری از اعتیاد بهترین اقدامی است که میتوان برای مقابله با اعتیاد به مواد مخدر در دستور کار قرار داد چرا که افزایش پیشگیری از طریق آگاهی بخشی به جوانان موجب کاهش گرفتاری جوانان به اعتیاد خواهد شد و در نتیجه شاهد بروز و ظهور بسیار اندکی از افراد معتاد در سطح جامعه خواهیم بود.

وی اظهار داشت: درمان اعتیاد متحمل هزینه های چشمگیری برای دولت دانست و گفت: اگر روند و اقدامات لازم در عرصه پیشگیری از گرایش

مسئول شبکه بهداشت و روان ایجرود با اشاره به اقداماتی چون ایجاد انگیزه در محیط کار، گفت: عوامل متعددی در ایجاد انگیزش کاری برای کارکنان موثر است که از جمله آنان میتوان به سلامت محیط کار ،مسائل معنوی ،نقش خانواده در جلوگیری از افسردگی اشاره کرد.

ارسال نظرات