سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۸۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸- ۳۴: ۱۵
با محوریت برگزاری جشنواره ابوذر صورت گرفت
نخستین جلسه کمیته پیشکسوتان مطبوعات عضو بسیج رسانه آذربایجان شرقی در دوره مدیریت جدید این تشکل برگزار شد.

به گزارش سرویس بسیج پیشکسوتان خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، این نشست برای هم اندیشی در زمینه برگزاری هرچه بهتر جشنواره ابوذر و نیز ارائه راهکارهایی برای تعامل بیشتر بسیج رسانه با اعضاء آن تشکیل شد.

در این نشست خبرنگاران پیشکسوت استان با ارائه پیشنهادات و انتقاداتی آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با بسیج رسانه اعلام کردند.

برگزاری نخستین جلسه کمیته پیشکسوتان بسیج رسانه آذربایجان شرقی

رئیس جدید بسیج رسانه آذربایجان شرقی نیز در این جلسه پس از استماع انتقادات و پیشنهادات مطرح شده بر برگزاری جلسات دوره ای جهت کیفیت بخشی به بسیج رسانه تاکید کرد و گفت: این تشکل سعی دارد فعالیت های خود را انسجام بخشیده وگسترش دهد.

رامین نظام خواه افزود: به همین منظور با تشکیل جلسات دوره ای و استفاده از نظرات صاحبان اندیشه و فکر، کیفیت برنامه های خود را افزایش داده و در جهت استحکام سازمان بسیج رسانه در استان گام بردارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar