امام جمعه عجب‌شیر گفت: نهادینه‌شدن فرهنگ بسیج بسیاری از توطئه‌های دشمنان را خنثی و آنان را در دستیابی به اهداف شوم‌شان ناامید کرده است.
کد خبر: ۹۱۹۳۹۹۹
|
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت السلام محمود شربیانی در تجمع بزرگ بسیجیان عجب شیر همزمان با سالروز تاسیس بسیج، اظهار کرد: بسیج نیرویی مردمی و ارتش الهی برای انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به جایگاه بسیجیان گفت: بسیج یعنی نیروی کارآمد در تمام عرصه‌ها و لشکر مخلصی که همواره در عرصه‌های سرنوشت‌ساز نظام حضور فعال داشته و دارد.

شربیانی با بیان اینکه بسیج با بصیرت و هوشیاری در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: بسیج در چهار گوشه کشور همواره پشتیبان انقلاب و رهبری بوده‌ که نمونه آن در روزهای اخیر و در مقابله با اغتشاشاگران کاملا مشهود بود.

فرمانده سپاه عجب شیر نیز گفت: بسیج، تفکری بزرگ است که براساس عدالت ‌محوری، ایثار، اخلاق، شهادت‌ طلبی و اخلاص بنا شده است.

 یحیی حیدری افزود: بسیجیان همیشه مخلصانه در حال خدمت هستند و هیچگاه از خدمتگزاری بی منت به مردم خسته نمی شوند.

وی گفت: بسیجیان با تمام قدرت در مقابل توطئه‌ های دشمن ایستاده اند و اجازه خدشه دار شدن وحدت ملی را نخواهند داد.

تجمع بزرگ «شکوه مقاومت» بسیجیان عجب شیر در میدان نماز این شهر با حضور بسیجیان پایگاه های مقاومت، ادارات، بسیج برادران و خواهران، دانش آموزان و دانشجویی برگزار شد.

بسیجیان در این تجمع شعارهای‌ «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، «مرگ بر فتنه گر»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر منافق» و «مرگ برآمریکا» سر دادند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار