سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۷۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸- ۰۰: ۰۰
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهارداشت: دانشجو باید مسائل جامعه برایش اهمیّت داشته باشد و نسبت به آن بی تفاوت نباشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار دیدار نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه های تبریز به مناسبت روز دانشجو، گفت: دانشجو باید مسائل جامعه برایش اهمیّت داشته باشد و نسبت به آن بی تفاوت نبوده و  باید نسبت به مبانی اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی حساس باشد.
 وی افزود:  پایبندی به تعلقات میهنی،  معنویت، داشتن روحیه خدمت، داشتن روحیه آینده نگر،  شجاع ، خوش روحیه، امیدوار، دارای اعتماد بنفس، با ایمان، پایبند به تعلقات خانوادگی، مومن و متعهد به فرهنگ اسلامی، عدالت طلبی، آزادگی و اندیشمندی از شاخصه ها و خصوصیات دانشجوی تراز انقلاب است.

انقلابی اسلامی بر مبنای اسلام  تحقق عدالت و آزادی های مشروع، حقوق اساسی مردم شکل گرفته و در پیوست آن حرکت جامعه به سمت برپایی تمدن نوین اسلامی و تحقق انقلاب مهدوی صورت می گیرد.

حجت الاسلام آل هاشم تاکید کرد: ارتباط دانشجو با خدا، ارتباط با خود و خانواده، تعامل با مردم، اشتغال دانش بنیان، مسئولیت های شهروندی و ارتباط با طبیعت هفت نقشی که دانشجو برعهده دارد.
 وی اضافه کرد: انقلابی اسلامی بر مبنای اسلام، تحقق عدالت و آزادی های مشروع، حقوق اساسی مردم شکل گرفته و در پیوست آن حرکت جامعه به سمت برپایی تمدن نوین اسلامی و تحقق انقلاب مهدوی صورت می گیرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: