سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۷۳۹۹
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸- ۱۱: ۰۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از مدیریت جهادی در عرصه‌های پیشرفت و تعالی کشور گفت: وجود روحیه انقلابی و اعتماد به نفس در بین جوانان نیاز امروز جامعه اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حسن کاملی فر در همایش روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مراغه  افزود: امروز همه ظرفیت ها و نیروی انسانی جوان و خلاق برای موفقیت و تعالی کشور مهیاست.

وی با اشاره به چشم اندازهای گام دوم انقلاب ادامه داد: براساس رهنمودهای رهبری، اساسی و مهم ترین جهاد در زمان کنونی، ایجاد امید در بین جوانان است چراکه وجود روحیه انقلابی و اعتماد به نفس در بین جوانان نیاز امروز جامعه اسلامی است.

حجت الاسلام کاملی فر اضافه کرد: قدرت کنونی، نفوذ روزافزون در منطقه، قدرت دفاعی و حتی اقتصادی کشورمان در سال های اخیر با رویحه انقلابی و اعتماد به نفس فرزندان این مرز و بوم شکل گرفته و محقق شده است.

وی گفت: امروز نیز با تکیه بر مدیریت جهادی و روحیه انقلابی می توانیم شرایط تحریمی و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.

حجت الاسلام کاملی فر افزود: در سایه هدایت های رهبری و پشتوانه مردمی نظام اسلامی، تهدیدهای دشمنان در هشت سال دفاع مقدس را به فرصتی برای رشد، شکوفایی و خودکفایی تبدیل کرده ایم.

وی با اشاره به اعتراضات اخیر در پی افزایش قیمت بنزین در کشور ادامه داد: اغتشاشات اخیر بر بستر ناامیدی ایجاد شده توسط برخی جریان های داخلی و خارجی شکل گرفت که با درایت رهبری، این فتنه نیز خاموش شد.

حجت الاسلام کاملی فر اضافه کرد: برخی افراد منتظر ایجاد دوگانگی در حاکمیت در پی اعتراض ها با افزایش بنزین بودند که با تدبیر رهبری و رفتار حکیمانه ایشان این تحلیل نیز شکست خورده است.

وی با اشاره به جایگاه شهدا در انقلاب اسلامی افزود: شهدا مظهر حقانیت و مظلومیت ملت ایران و همواره با جانفشانی خود از اسلام و نظام اسلامی صیانت کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: