سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۸۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸- ۰۱: ۱۷
دبیر ستاد انتخابات استان همدان خبر داد
دبیر ستاد انتخابات استان همدان گفت: ۴۳۸ داوطلب برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان نام‌نویسی کردند.

ثبت‌نام ۴۳۸ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان همدانبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، ابوالقاسم الماسی با بیان اینکه ۴۳۸ داوطلب برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان نام‌نویسی کردند، بیان کرد: پیشتر شمار داوطلبان ۴۲۰ تن اعلام شده بود که با رفع نقص مدارک از سوی داوطلبان ۱۸ نفر نیز به این آمار افزوده شد.

وی اظهار داشت: بعد از پایان زمان نام نویسی داوطلبان نمایندگی در ۱۶ آذر، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی آغاز شده و به مدت ۱۰ روز تا ۲۶ آذر صورت می‌گیرد.

دبیر ستاد انتخابات استان همدان اضافه کرد: جلسه بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی به صورت مشترک با حضور اعضای هیات اجرایی و نظارت صورت می‌گیرد اما اعضای هیات نظارت در فرایند بررسی صلاحیت اظهار نظری نمی‌کنند.

وی افزود: ملاک هیات اجرایی در بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس، مدارک و مستندات ارائه شده از سوی مراجع چهارگانه است.

الماسی با بیان اینکه دولت مجری قانون است اظهار داشت: یکی از شعارها و سیاست های اصلی دولت، وزارت کشور و استانداری عمل به مر قانون است بنابراین برگزاری انتخابات سالم، صیانت از حقوق داوطلبان و رای دهندگان و زمینه‌سازی برای حضور حداکثری در پای صندوق های اخذ رأی در دستور کار است.

وی تاکید کرد: اجازه نمی دهیم در بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هیات‌های اجرایی خارج از قانون تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar