سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۰۱۴۱۶
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸- ۵۰: ۲۰
فرمانده سپاه قدس گیلان تاکید کرد:
فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم کار جهادی در حوزه جنگ نرم و فضای مجازی گفت: کار جهادی فعالان این عرصه سبب می‌شود تا بتوانند دشمن را شکست داده و فضای مجازی را به تصرف خود در بیاورند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سردار محمد عبدالله‌پور عصر امروز در نشست با فعالان شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرامی‌های انقلابی استان گیلان اظهار داشت: مردم در طول این سال‌ها با حضور پررنگ و موثر خود در عرصه‌های مختلف در برطرف کردن و کاهش حجم مشکلات بسیار تاثیرگذار بودند.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان بیان داشت: امروز فضای مقابله با دشمن به گونه‌ای است که لازم است توانایی‌ها و امکانات دشمن را به‌خوبی بشناسیم و در همان راستا اطلاعات و داشته‌های خود را به‌روز رسانی کنیم تا بتوانیم با بکارگیری روش‌های مناسب با دشمن مقابله کنیم.

 

وی با اشاره به زمان پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: در آن زمان کسی در دنیا پیش‌بینی نمی‌کرد که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی برسد ولی امام(ره) به ما یاد دادند که ما می‌توانیم به پیروزی برسیم و این کار شدنی است و همچنین به ما راه تولید علم را یاد دادند.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: در زمان جنگ تحمیلی تنها 36 میلیون نفر جمعیت داشتیم و رژیم بعث بیش از 15 میلیون نفر از نیروهای خود را درگیر جنگ با ما کرد و از حمایت‌های زیادی هم برخوردار بود تا اینکه امام(ره) فرمان دادند که مردم و بسیجیان وارد صحنه شوند و مردم نیز معادلات جنگ را به‌نفع ما تغییر دادند.

 

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه بسیاری از مسئولان در حوزه کار جهادی در فضای مجازی حمایتگر و کمک‌کننده نیستند گفت: بسیاری از مردم حتی اطلاع ندارند که دشمن در این حوزه چه بلایی بر سر جوانان و خانواده‌ها می‌آورد از این رو ما در گردان‌های سایبری سپاه 5 گروه را مشخص کردیم تا ترفندها و نقشه‌های دشمن را رصد کنند.

 

وی، ایجاد اختلاف و دوقطبی‌سازی در جامعه را از دیگر توطئه‌های دشمنان دانست و بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها این‌ مسائل را متذکر شدند و حتی در ماجرای افزایش نرخ‌ بنزین هم اگر مقام معظم رهبری حمایت خود را اعلام نمی‌کردند فضای کشور دوقطبی می‌شد.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مردم ما همچنان پای انقلاب هستند افزود: مردم ما سختی‌های بدتر از این را هم پشت سر گذاشتند و در پی ماجرای افزایش نرخ بنزین‌ هم با هوشیاری پا به میدان گذاشتند و نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کردند و از طرفی دشمن برای اینکه از مردم انتقام بگیرد بسیاری از مردم بی‌گناه را کشت.

 

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه ما در حوزه فضای مجازی مشکل داریم بیان کرد: دشمن به‌دنبال انحراف جوانان، زنان، خانواده‌ها و شبهه‌سازی در فضای مجازی است و با کار کردن روی افکار زن و مادر خانواده‌ها به‌‌دنبال از بین بردن کانون گرم خانواده‌ها است.

 

وی با بیان اینکه عملکرد دشمن امروز جبهه‌ای است و بسیاری از منافقان، کودک‌کش‌ها و هرکسی که‌ با خدا در ستیز است نیز در کنار دشمنان اسلام هستند و با آنان همکاری می‌کنند افزود: اما ما دارای نیروهای معتقد و مومنی هستیم فقط عملکردمان نباید پراکنده باشد.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیجیان منتظر فرمان نمی‌مانند و بدون رسیدن فرمان در راستای برطرف کردن مشکل گام‌برمی‌دارند گفت: ما امروز جوانانی داریم که بدون هیچ چشم‌داشتی در حال کار جهادی در حوزه‌های مختلف هستند.

 

سردار عبدالله‌پور با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با ضرورت کار جهادی در فضای مجازی ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب نیز تاکید کردند که فضای مجازی را به تصرف خود درآورید و جلوی اقدامات دشمن را بگیرید و ما این توانایی را داریم که در این عرصه هم پیروز شویم. 

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بیشتر جوانان ما از فطرت پاکی برخوردار هستند گفت: استان گیلان‌ در حوزه کار جهادی در فضای مجازی باید الگو شود و بنده هم از فعالان این عرصه تقاضا دارم که حضورشان در این عرصه پررنگ‌تر باشد و بدانند که خدا با ماست و ما اگر در راه خدا باشیم قطعاً پیروز هستیم و خداوند تمام‌ ابزارها‌ را در اختیار ما قرار می‌دهد.

 

مسئول کانون جوانان رضوی استان گیلان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه امیدآفرینی مهم‌ترین عامل ایستادگی یک ملت است اظهار داشت: امید موجب ایستادگی یک ملت در مقابل فشارها و هجمه‌های دشمن می‌شود.

 

معبود مژدهی بیان داشت: امروز مهم‌ترین استراتژی دشمن برای از بین بردن انقلاب اسلامی در حقیقت ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم‌ است و در این میان دشمن ما را هم وارد بازی کرده طوری‌که امروز برخی بچه حزب‌اللهی‌ها هم اخبارناامیدکننده را در صفحات مجازی انتشار می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه ایجاد امید در جامعه باعث حضور و مشارکت بیشتر مردم در انتخابات می‌شود گفت: امروز ساخت کلیپ‌ها و برنامه‌هایی با محتوای امیدآفرینی در جامعه ضروری است و روش‌های لازم برای ساخت این کلیپ‌ها و برنامه‌ها باید ارائه شود و در این مسیر باید از توانایی دانش‌آموزان و جوانان بهره برد.

 

سعیده تقی‌زاده، مسئول فضای مجازی حوزه چهار شهری خواهران رشت نیز در این جلسه اظهار داشت: متاسفانه برخی فرماندهان حوزه و پایگاه‌ها از آگاهی‌های لازم برای کار جهادی در فضای مجازی برخوردار نیستند یا دغدغه ندارند که در این مورد هم درخواست داریم که جلساتی توجیهی با آنان گذاشته شود.

 

مسئول حوزه دانش‌آموزی شهرستان بندرانزلی نیز در این نشست با اشاره به اینکه تیمی با عنوان عملیات سایبری‌ مرصاد شهدا با حضور دانش‌آموزان در این حوزه تشکیل شد اظهار داشت: بسیاری از دهه هشتادی‌ها با وجود اینکه دانش‌آموز هستند اما در حوزه کار جهادی و کار تیمی می‌توانند تاثیرگذار باشند.

 

شیدا ملاحظه‌گار خاطرنشان کرد: بسیاری از نخبگان دانش‌آموزی در کنگره ملی هم‌فکری بسیج‌ دانش‌آموزی حضور دارند ولی از این‌ ظرفیت هم به‌خوبی استفاده نمی‌شود و معتقدم که اگر کارهای دانش‌آموزی وسیع‌تر شود قطعاً با نتایج بهتری همراه است.

 

به گزارش بسیج، در ابتدای این نشست تعدادی از فعالان فضای مجازی در استان گیلان از دغدغه‌ها و ایده‌های خود برای کار جهادی در فضای مجازی سخن گفتند.

 

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar