‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۰۵۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸- ۳۶: ۱۱
یک استاد دانشگاه تاکیدکرد:
مجتبی صدیقی شهادت حاج قاسم سلیمانی را مزد مجاهدت های 40 ساله ایشان در عرصه های مختلف جهاد دانست و افزود: مطمئن باشید شهادت این سردار ولایت تبعات سنگینی خواهد داشت و در نهایت فرصتی بزرگ برای اخراج آمریکایی ها از منطقه به دست جبهه مقاومت افتاده است و می توان با یک تصمیم گیری صحیح از این فرصت به نحو شایسته ای استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از زرندیه؛ دکتر مجتبی صدیقی کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه در جمع بسیجیان زرندیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی و یاران با وفایش اظهار داشت : ظرفیت ها وشاخص هایی را که حاج قاسم سلیمانی داشت فعلا کسی به صورت بالفعل ندارد و بالقوه هست چرا که ارتباطات شخصی 40 ساله حاج قاسم در جبهه مقاومت با برخی از بزرگان در عراق و سوریه و لبنان از ایشان شخصیتی ساخت که توانمندی های ویژه ای داشت.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه سلمه بزرگی به جریان مقاومت وارد شد ؛ به دلایل شهادت سردار سلیمانی در چنین برهه مکانی و زمانی اشاره کرد و افزود : آمریکایی ها موفق شدند جبهه مقاومت را در چند مدت گذشته از درون درگیر نمایند و با پمپاژکردن یک حس ضدیت با ایران ، عراق دولت خود را از دست داد و پیوندخوردن طیف متدین جامعه عراق با معترضین آمریکایی ها به این نتیجه رسیدند که ایران امروز در درون جغرافیای مقاومت درگیر شده و در داخل با بالا رفتن شدت نارضایتی ها به علت سهمیه بندی بنزین و... مطمئن شدند که امروز اگر اقدامی را انجام دهند ایران توان پاسخ گویی را ندارد.

دکتر صدیقی با اشاره به اینکه  بستر تمام این اعتراضات در فضای مجازی رخ داد خاطر نشان کرد : دشمنان می دانستند که مورد حمله قرار دادن حاج قاسم هزینه بسیار بالایی را برای آنها خواهد داشت ولی با برنامه‌ریزی دقیق به هدف خود رسیدند.

صدیقی با مقایسه رهبری دو کشور عراق و ایران تصریح کرد: تفاوت در این بود که در ایران با پیام مقام معظم رهبری جریان متدین خود را از اغتشاش گران جدا کردند ولی متاسفانه در عراق ، متدینین عراقی به معترضین و حتی بعثی ها پیوند خوردند و میدانی بوجود آمد که مدیریت آن در دست سعودی ها و آمریکایی ها قرار گرفت.

مجتبی صدیقی شهادت حاج قاسم سلیمانی را مزد مجاهدت های 40 ساله ایشان در عرصه های مختلف جهاد دانست و افزود: مطمئن باشید شهادت این سردار ولایت تبعات سنگینی خواهد داشت بطوری که جو ضد ایرانی در عراق به کلی برطرف شد و سرمایه گذاری چندماهه آمریکایی ها در پی شهادت سردار سلیمانی یک شبه بر باد رفت و بالعکس یک جو ضد آمریکایی شدیدی بوجود آمد و امروز شاهد این هستیم که همه دنبال یک پاسخ نظامی و محکم در برابر آمریکا هستند  و در نهایت فرصتی بزرگ برای اخراج آمریکایی ها از منطقه به دست جبهه مقاومت افتاده است و می توان با یک تصمیم گیری صحیح از این فرصت به نحو شایسته ای استفاده کرد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar