‌باشگاه خبرنگاران
همایش ادبی شعر شهود در شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان زرندیه همایش ادبی شعر شهود به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و در راستای کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی با حضور شاعران ، هنرمندان و فرهیختگان فرهنگی کشوری، استانی و شهرستانی و با حضور افتخاری استاد ولی الله کلامی زنجانی در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان زرندیه برگزار گردید.
زبان هنر، بهترین ابزار برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس
در همایش ادبی شعر شهود شهرستان زرندیه عنوان شد:
امام جمعه شهرستان زرندیه گفت: زبان هنر بهترین ابزار برای انتقال ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس است که باید به وسیله آن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترویج و نهادینه گردد، بسیاری از آثاری که با زبان هنر به طور صحیح نشر داده شده اند، ماندگار شدند.
مراسم زنگ مهر و ایثار و صبحگاه مشترک دانش آموزی درزرندیه
گزارش تصویری:
صبحگاه مشترک دانش آموزی و مراسم زنگ مهر و ایثار با حضور مسئولین شهرستانی در آموزشگاه شهید مطهری شهر مامونیه و با سخنرانی فرمانده سپاه شهرستان زرندیه سرهنگ پاسدار حسین روح افزا برگزار شد.
دفاع مقدس گنجی برگرفته از مکتب عاشورا برای انقلاب اسلامی خواهدبود
فرمانده سپاه زرندیه :
در این مراسم سرهنگ پاسدار حسین روح افزا ضمن گرامی داشت آغاز مدارس و مقارن شدن آن با هفته دفاع مقدس با بیان رمز ماندگاری واقعه عاشورا پس از ۱۴۰۰ سال گفت: امروز باید از برکات گنجی که برگرفته از مکتب عاشوراست و شهدایی که با تاسی از سید الشهدا طی طریق کردند کمال استفاده را ببریم و زیبایی‌های آن را برای نسل‌های آینده انتقال دهیم.
باید فرهنگ سرکشی از خانواده شهدا در بین مسئولین نهادینه شود
جانشین فرماندهی سپاه زرندیه :
سرهنگ پاسدار عباس کبیری با تاکید بر اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون از خود گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان هستیم، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ماست و باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه به ویژه بین مسئولان نهادینه شود.
اجرای حرکات رزمی توسط گروه رزمی شهید اله قدری در زرندیه
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس:
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ، بسیجیان رزمی کار شهرستان زرندیه با اجرای حرکات زیبای رزمی ، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان را شور حال دیگری بخشیدند.
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان زرندیه
گزارش تصویری:
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان زرندیه با حضور مسئولین شهرستانی ، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و بسیجیان در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه برگزار شد .
امروز بهترین روز های تاریخ چند هزار ساله ایران را سپری می کنیم
امام جمعه شهرستان زرندیه :
امام جمعه شهرستان زرندیه با اشاره به راهبری امام راحل و خلف صالح آن مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در پیشبری انقلاب خاطرنشان کرد: امروز بهترین روز های تاریخ چند هزار ساله ایران را سپری می کنیم.
دشمن به دنبال تصرف کردن افکار و اعتقادات است
فرمانده سپاه زرندیه:
سرهنگ پاسدار حسین روح افزا با تاکید بر اینکه باید بدانیم الان هدف دشمن چیست و چطور عمل خواهد کرد ؛ اظهار داشت : آن روز دشمن دنبال خاک بود ولی الان دشمن به دنبال تصرف کردن افکار و اعتقادات ماست و سیاست آن فشار حداکثری است و راه برون رفت از آن، مقاومت ، وحدت ، تقوا و صبر است و یقینا پیروز میدان اسلام خواهد بود.
برگزاری یادواره 44 شهید و 2 شهید گمنام شهر زاویه
طلیعه برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان زرندیه :
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ، یادواره 44 شهید و 2شهید گمنام شهر زاویه با حضور اقشار مختلف مردم ، بسیجیان ، مسئولین و خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران با سخنرانی خطیب توانا حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی در مسجد جامع شهر زاویه برگزار شد.