‌باشگاه خبرنگاران
پخش زنده و ویدئو کنفرانسی یادواره شهید فخری زاده از شبکه های اجتماعی
به مناسبت هفتمین روز شهادت شهید فخری زاده
همزمان با هفتمین روز شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده یادواره این شهید بزرگوار با تلاش ناحیه مقاومت بسیج زرندیه با سخنرانی حجت الاسلام حسین ابراهیمی امام جمعه محترم شهرستان و مداحی کربلایی حسین روح افزا به صورت ویدئو کنفرانسی و زنده از شبکه های اجتماعی برگزار شد.
خون پاک شهید فخری زاده چهره عوام فریب آمریکا را قطعا رسوا خواهد کرد.
به مناسبت هفتمین روز شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده:
حجت الاسلام حسین ابراهیمی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: در بین شهدای شاخص کشور، شهدای هسته‌ای هستند که آخرین این عزیزان شهید فخری زاده بزرگوار بود که خون پاک او چهره عوام فریب آمریکا و اعوان و انصار و عوامل داخلی آن را قطعا رسوا خواهد کرد.
رزمایش کمک های مومنانه شهرستان زرندیه در هفته بسیج
گزارش تصویری از
رزمایش کمک مومنانه و مواسات با حضور سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و مسئولین شهرستانی در سالن 9 دی ناحیه مقاومت بسیج زرندیه برگزار شد.
بسیج یکی از ظرفیت های بزرگ امت اسلام برای دست یابی به قدرت همه جانبه است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
فرمانده سپاه روح الله گفت: بسیج یکی از ظرفیت های بزرگ جامعه اسلامی و امت اسلام برای دست یابی به قدرت همه جانبه است و اگر امروز دستاوردهای بی شماری در کشور کسب کرده ایم همه به برکت وجود تفکر بسیج است.
تلاش‌های بسیجیان حوزه بسیج الزهرا زرندیه
همزمان با هفته بسیج:
همزمان با آغاز هفته بسیج حوزه مقاومت بسیج الزهرای شهرستان زرندیه به همت بسیجیان پرتلاش پایگاه‌های مقاومت با اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های خود هفته بسیج را گرامی داشت. از جمله فعالیت‌های خواهران بسیجی این حوزه ...
نشست نماینده مردم زرندیه و ساوه در مجلس با بسیجیان زرندیه
گزارش تصویری از :
مراسم تجلیل از فرماندهان پایگاه های مقاومت و بسیجیان تلاشگر در عرصه محرومیت زدایی با حضور مسئولین شهرستانی و حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم شریف زرندیه و ساوه در فرمانداری شهرستان برگزار شد .
تفکر بسیجی، تنها راه نجات کشور / امروز جبهه بسیج جبهه مبارزه با محتکران است/ متاسفانه برخی ام المشاغلند
حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم شریف زرندیه و ساوه در جمع بسیجیان زرندیه:
نماینده مردم شریف زرندیه و ساوه با بیان اینکه امروز اگر بخواهیم کشورمان را از این وضعیت نجات دهیم تنها راه نجات، تفکر بسیجی است خاطر نشان کرد: آسمان افق فکری بسیج خیلی بلند است، دنبال تمدن سازی است، می‌خواهد مقدمات ظهور را فراهم کند و اهداف بلندی دارد و هیچ جایگزینی برای بسیج وجود ندارد.
پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه به بسیجیان سلحشور شهرستان
به مناسبت فرا رسیدن هفته مبارک بسیج صورت گرفت:
به گزارش خبرگزاری بسیج از زرندیه؛ همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج فرمانده سپاه شهرستان زرندیه با پیامی این روز را به بسیجیان سلحشور و همیشه در صحنه شهرستان زرندیه تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:
تقدیر از بسیجیان تلاشگر و فرماندهان پایگاه های مقاومت
در شورای اداری شهرستان زرندیه صورت گرفت:
به گزارش خبرگزاری بسیج از زرندیه ، همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج ، با حضور مسئولین شهرستانی و حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم شریف شهرستان های زرندیه و ساوه در شورای اداری شهرستان ، از جمعی از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج و بسیجیان تلاشگر در عرصه محرومیت زدایی و قرارگاه سازندگی تقدیر به عمل آمد.
اهدا ۳۰ سری جهیزیه ویژه زوج های جوان در هفته بسیج
فرمانده سپاه زرندیه:
فرمانده سپاه زرندیه با اشاره به حضور سازمان یافته بسیج در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در عرصه محرومیت زدایی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری ناحیه مقاومت بسیج زرندیه بصورت جدی وارد شده و گام‌های بزرگی را در این موضوع برداشته است که افتتاح طرح‌های انتقال آب شرب و آب کشاورزی، افتتاح منازل محرومین، مرمت و بازسازی و توسعه مساجد و حسینیه‌هاو ... از جمله اقداماتی بود که بسیج در سال ۹۹ در عرصه خدمت رسانی به مردم صورت داده است.