سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۰۸۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸- ۵۶: ۰۸
روابط عمومی سازمان بسیج خبر داد:
روابط عمومی سازمان بسیج اعلام کرد: به منظور کمک به مردم مناطق سیل زده جنوب شرقی کشور؛ خیرین گرامی میتوانند مبالغ مورد نظر خود را به شماره کارت بانک سپه 5892101214485209 و یا از طریق کد دستوری #880* واریز کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج ، روابط عمومی سازمان بسیج در بازدیدهای صورت گرفته از مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان حاکی از بروز خسارت‌های جدی به خانه‌ها و زمین‌های کشاورزی شده و هم وطنان سیل زده متاثر از این خسارتها شده اند. این گزارش می‌افزاید هم‌وطنان سیل زده از مناطق محروم اغلب کمتر برخوردار استان سیستان و بلوچستان بوده که از مشکلات سرما، تخریب منازل، تغذیه و بهداشت رنج می‌برند.

اعلام شماره حساب سازمان بسیج مستضعفین برای جذب کمک های مردمی

در این گزارش آمده است:
سازمان بسیج مستضعفین حسب ماموریت ذاتی خود کماکان یاریگر مستضعفین و محرومان بوده و تا پایان سیل در کنار هم وطنان سیل زده خواهد بود.
و در پایان این گزارش سازمان بسیج مستضعفین از عموم مردم غیور و خیرین، بازاریان، اصناف، پزشکان، مهندسین و سایر اقشار محترم و همیشه در صحنه می‌خواهد تا کمک‌های مالی خودرا به حساب اعلامی واریز نمایند.

به منظور کمک به مردم مناطق سیل زده جنوب شرقی کشور؛ خیرین گرامی می‌توانند مبالغ مورد نظر خود را به شماره کارت بانک سپه 5892101214485209 و یا از طریق کد دستوری #880* واریز کنند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar