سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۱۶۰۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸- ۲۵: ۱۴
شب دوازده بهمن است در پرواز هواپیمای ایرفرانس به سوی تهران. امام خمینی در طبقه دوم است، نشسته بر پتویی همراه با من و دوستی فرانسوی.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمدرضا کائینی، دبیر سرویس تاریخ روزنامه جوان، با انتشار تصاویری از «امام خمینی(ره)» در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

تصاویری دیدنی از امام(ره) در پرواز هواپیمادو عکس تاریخیِ آمده را، از دوستم زنده یاد دکتر سید صادق طباطبایی هدیه گرفتم. در شرح این تصاویر می‌گفت:
" شب دوازده بهمن است در پرواز هواپیمای ایرفرانس به سوی تهران. امام خمینی در طبقه دوم است، نشسته بر پتویی همراه با من و دوستی فرانسوی. در حین گپ و گفت، یکی از همسفران روحانی (نامش را نمی‌نویسم) آمد و کاغذی به دست امام داد. مضمون آن دعایی بود برای رفع اضطراب در مواقع خطر و ترس! آقا عینکش را زد و کاغذ را برانداز و بدون قرائت دعا، آن را تا کرد و گذاشت زیر پتو! آن دوست ما البته مقصر نبود، در آن پرواز خیلی‌ها نگران بودند، از انفجار در آسمان یا عدم اجازه برای فرود یا دستگیری پس از ورود و... الخ. اما نشاط و خونسردی‌ای که در چهره قهرمان داستان موج می‌زد (عکس دوم را ببینید) موجب می‌شد که این همه را به هیج بگیرد و لحظاتی بعد پس از ادای نماز شب، راحت بخوابد! "

 

تصاویری دیدنی از امام(ره) در پرواز هواپیما

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar