سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۲۵۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸- ۵۸: ۱۱
سرنوشت همه تلاشهای امریکا ناکامی پرصدایی بود به گونه ای که "کینیت ماکینزی" تروریست امریکایی و فرمانده نیروهای امریکایی در خاورمیانه، نیز حمله اخیر نیروهای تروریستی اش به پایگاه های نظامی و غیر نظامی عراق...

 به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از العالم، پس از تصمیم شجاعانه و رسمی مردم، پارلمان و دولت عراق مبنی بر اخراج نیروهای امریکایی از عراق به دنبال جنایت بزدلانه نیروهای اشغالگر آمریکایی در ترور دو فرمانده شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهان آنان، امریکا سیاست بسیار خبیثانه ای را در پیش گرفت تا نشان دهد در عراق برای اخراج نیروهای امریکایی اختلاف وجود دارد.

بیانیه های نظامی و اظهارات سیاسی مسئولین آمریکایی و هم چنین رسانه های امریکایی و رسانه های سرسپرده اش در منطقه مانند رژیم صهیونیستی و عربستان ، در تلاش برای فریفتن افکار عمومی هستند. آمریکا در صدد این است که نشان دهد میان مردم عراق بر سر الحشد الشعبی اختلاف وجود دارد و برخی از عراقی ها نیروهای امریکایی را بر الحشد الشعبی ترجیح می دهند لذا سفارت امریکا باندهای جوکر و مزدورانش را بسیج کرد تا با سر دادن شعارهایِ بیگانه بافرهنگ عراق و توهین به مقدسات و ارزش های عراقی مانند مراجع دینی و شعائر حسینی و الحشد الشعبی و رابطه تاریخی مردم عراق و ایران به تظاهرات مردمی عراق نفوذ کرده و برآن موج سواری کند. حتی باندهای جوکر با برنامه ریزی و هماهنگی امریکا به پایگاههای الحشد الشعبی حمله کرده و شماری از قهرمانان الحشد به شهادت رساندند.

سفارت امریکا هم زمان با رفتارهای نامتعارف باندهای جوکر، شبه سیاسیان ومزدوران خود را به حمله به مراجع و الحشد العشبی حتی علیه دو شهید سلیمانی و المهندس تحریک کرد تا جنایت تروراین دو را توجیه و از امریکای قاتل حمایت کنند و شبکه های خبیثی چون الحره، العربیه، الحدث ،الشرقیه و دجله نیز ماموریت تبلیغ این دیدگاههای مزدوران را بر عهده داشتند اما رسانه های امریکا و سرسپردگانش نیز ماموریت داشتند تا هرعراقی وطن پرستِ شریفِ مخالف با جنایت های امریکایی سعودی علیه عراق را تابع یا نماینده ایران یا شبه نظامی شیعی معرفی کنند و مزدوران و ایادی امریکا اسرائیل و عربستان را ملی گرا، میانه رو و مستقل توصیف کنند درحالی که باندهای داعش و حزب بعث صدام به لطف این رسانه ها مبارزان سنی مخالف با تسلط شیعی معرفی شدند اما بیانیه ها و اظهارات مسئولین سیاسی و نظامی امریکا، نومیدانه برای اختلاف افکنی میان مردم عراق و نیروهای الحشد الشعبی هنوز آنان را شبه نظامی و تروریسم و نماینده ایران معرفی می کند.

سرنوشت همه تلاشهای امریکا ناکامی پرصدایی بود به گونه ای که "کینیت ماکینزی" تروریست امریکایی و فرمانده نیروهای امریکایی در خاورمیانه، نیز حمله اخیر نیروهای تروریستی اش به پایگاه های نظامی و غیر نظامی عراق از جمله فرودگاه بین المللی کربلا و جنایت شهادت نیروهای ارتش ، پلیس و فرزندان غیرنظامی مردم عراق را با هذیان گویی توجیه کرد اما ارتش و پلیس عراق به دلیل حضورآنان در محل حادثه ، آنان را مسئول این حملات و شهادت نیروهایش معرفی کرد .

اظهارات ماکینزی تاکیدی بر ناکامی قطعی سیاست امریکا در اختلاف افکنی میان مردم، ارتش ، دولت عراق و الحشد العشبی بود . هیچ نیرویی در جهان،به برکت خون نیروهای عراقی درارتش ، پلیس ، الحشد و غیرنظامیان نمی تواند آنان را از هم جدا کند و همه آنان یک جسم به نام ملت عراق هستند بیانیه نیروهای مسلح عراق پس از حمله امریکا مبنی بر ضرورت خروج فوری نیروهای امریکایی از عراق نیز چون سیلی محکمی بر سیاست ناکام ماکینزی بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar