سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۵۳۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹- ۴۶: ۰۰
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «بسیج»:
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا در هر مذاکره‌ای که در سال‌های گذشته همچون لیبی، کره شمالی یا برجام داشته زیر قول‌ها و تعهدات خود زده است، گفت: مذاکره با آمریکا به مثابه مذاکره با گرگ است و جواب نمی‌دهد.

مذاکره با آمریکا به مثابه مذاکره با گرگ استکیومرث سرمدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در اسدآباد اظهار داشت: مذاکره دارای اصولی بوده و ضروری است یک سود دو طرفه از سوی مذاکره‌کنندگان در متن گفت‌وگو در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه طرفین مذاکره باید از قدرت مذاکره و پشتوانه نظامی، امنیتی برخوردار باشند، افزود: مقام معظم رهبری در ابتدای مذاکرات منجر به برجام هشدار دادند که به غرب امیدی نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا در هر مذاکره‌ای که در سال‌های گذشته همچون لیبی، کره شمالی یا برجام داشته زیر قول‌ها و تعهدات خود زده است، افزود: مذاکره با آمریکا به مثابه مذاکره با گرگ است و جواب نمی‌دهد.

وی با اشاره به اینکه ماهیت حاکمان آمریکا نژادپرستانه است، گفت: از نظر این حکومت شهروندعراقی، یمنی یا رنگین پوست ارزشی نداشته و از هیچ حقوقی برخوردار نیست.

سرمدی در پایان گفت: آمریکا به بهانه حقوق بشر به صدام کمک کرد تا فاجعه حلبچه شکل گرفته و به صورت مستقیم نیز عامل شلیک به هواپیمای مسافربری کشور عزیزمان در سال ۶۷ بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar