سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۸۴۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۹- ۴۳: ۲۱
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک:
دکتر علی علیمحمدی گفت:با توجه به ارتباط مستقیم با بیماران کرونایی و در اولویت قرار داشتن این گروه، بیش از ۹۰ درصد پرسنل در مراکز درمانی نیز این واکسن را دریافت کرده اند.

به گزارشخبرگزاری بسیج استان مرکزی، دکتر علی علیمحمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: واکسن آنفولانزا در دو مرحله به استان مرکزی، تحویل و مرکز بهداشت استان نیز آنها را بین مراکز شهری و روستایی تقسیم کرده است.


وی افزود: با توجه به ارتباط مستقیم با بیماران کرونایی و در اولویت قرار داشتن این گروه، بیش از ۹۰ درصد پرسنل در مراکز درمانی نیز این واکسن را دریافت کرده اند.


سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد: در قدم بعدی برای بیماران مبتلا به انواع  بدخیمی و دیالیزی نیز سهمیه اختصاصی در نظر گرفته شده است، همچنین با هماهنگی سازمان بهزیستی برای سالمندان و کودکان دچار انواع معلولیت و ناتوانی های ذهنی و جسمی، سهمی مشخص اختصاص یافته است.


وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی سازمان زندان‌ها نیز سهم جداگانه‌ای برای زندانیان در نظر گرفته شده است.


دکتر علیمحمدی گفت: در مراحل بعدی توزیع، برای جانبازان عزیز بالای ۵۰ درصد سهمیه ای مشخص در نظر گرفته شده است.


سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان بیان کرد برای گروه های بعدی در مراحل آتی، واکسن زده خواهد شد و این واکسن تنها به منظور پیشگیری از بیماری آنفولانزا می باشد و برای سرماخوردگی و کرونا اندیکاسیون نداشته، به همین خاطر ضرورتی ندارد که تمامی افراد این واکسن را استفاده کنند چراکه این واکسن از نظر پزشکی و علمی تنها برای گروه‌های خاصی اولویت استفاده دارد.

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: