سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۰۱۰۱۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹- ۲۷: ۱۴
پاسخ ایران نه تنها در سطحی که ما خسارت دیده ایم هست بلکه پاسخ ایران بازدارنده و عبرت آموز خواهد بود و باید به شکلی دشمن را مجازات کرد که دیگر فکر تعدی به ذهنش خطور نکند.

به گزارش  خبرگزاری بسیج، مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملس و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، درباره انتقام شهید فخری زاده، اظهار کرد: اگرعموم جامعه درباره انتقام مطالبه نداشته باشند عقل و شرع و حقوق بین المللی اقتضا می‌کند که ایران مقابله به مثل انجام دهد.

وی ادامه داد: باید این بازدارنگی ایجاد شود که دیگر کسی جرئت نکند دست به چنین حرکات جنایت آمیزی بزند و قطعاً پاسخ ایران سخت و کوبنده خواهد بود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ ایران نه تنها در سطحی که ما خسارت دیده‌‍ایم هست بلکه پاسخ ایران بازدارنده و عبرت آموز خواهد بود و باید به شکلی دشمن را مجازات کرد که دیگر فکر تعدی به ذهنش خطور نکند.

ذوالنور با بیان اینکه تعیین زمان، مکان و جنس پاسخ با جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: قطعاً این اتفاق صورت خواهد پذیرفت، زیرا طبق قوانین و قواعد بین‌المللی این حق پاسخ برای ایران محفوط است و در آینده اتفاق خواهد افتاد.

وی با اشاره به فضاسازی‌های دشمن در جهت منصرف کردن ایران از حمله متقابل، بیان کرد: تمامی این فضاسازی‌های رسانه‌ای و نظامی هیچ تاثیری بر روی تصمیم جمهوری اسلامی ایران نخواهد گذاشت، زیرا جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در چارچوب سیاست‌ها و اصول خودش و منافع ملی اقدام خود را انجام دهد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هرکجا امنیت و منافع ملی حکم کند جمهوری اسلامی ایران از آن کوتاه نخواهد آمد و قطعا عاملان و آمران ترور شهید محسن فخری زاده سزای اعمالشان را خواهند چشید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar