‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۰۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹- ۴۷: ۱۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ساوه گفت:
حجت الاسلام محمدی گفت:خون همه شهیدان احیاگر اسلام و انقلاب هستند اما بانگاهی به تاریخ انقلاب اسلامی شهادت شهید سلیمانی را بیشتر شبیه شهادت استاد مطهری دانست
به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از ساوه، حجت الاسلام مهدی محمدی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه ناحیه ساوه گفت:شهادت سردار سلیمانی یکی از تلخ‌ترین حوادث تاریخ انقلاب است که میلیون‌ها انسان از پیر و جوان و زن و مرد را داغدار کرد، ولی در عوض، به انقلاب اسلامی حیات دوباره بخشید.خون همه شهیدان احیاگر اسلام و انقلاب هستند، اما بانگاهی به تاریخ انقلاب اسلامی شهادت شهید سلیمانی را بیشتر شبیه شهادت استاد مطهری دانست.

محمدی افزود:در شهادت این دو عزیز نکات مشترکی مانند مکتبی بودن، بی منطق بودن دشمن، بزدل و ترسو بودن دشمن، ترور آن بزرگوار در شب، احیا شدن دوباره نهضت اسلام، برخاستن موجی از احساسات ارزشی در ایران وجهان و تصمیم بر انتقام و نابودی دشمن وجود دارد.

مسول دفتر نمایندگی، ولی فقیه ناحیه ساوه در خصوص دهه بصیرت گفت:یکی از شاخصه‌های بصیرت تصمیم و اقدام به موقع است. اگر تصمیم درست به موقع گرفته شود و عملی گردد، آثار و برکات زیادی را در پی خواهد داشت. اما برعکس اگر تصمیم به موقع در زمان مناسب اتخاذ و عملی نشود، نه تنها اثر مثبتی برآن نخواهد داشت بلکه ممکن است آسیب‌هایی در پی داشته باشد.

وی تصریح کرد:حماسه ۹ دی ۸۸ از بهترین نمونه‌های تصمیم و اقدام به موقع است. اقدام به موقعی که همچون آب سردی بر روی آتش فتنه عظیم سال ۸۸ را خاموش کرد.

محمدی گفت:در این روز مردم با بصیرت ایران علیرغم بی بصیرتی و سکوت خواص با لحظه شناسی و تصمیم به موقع برگی زرین در تاریخ اسلام رقم زدندند ودشمنان نظام و انقلاب رو که کمر به براندازی حکومت اسلامی بسته بودند، مایوس کردند.حماسه 9دی یک بار دیگر بر همگان ثابت کرد که اگر ملتی هوشمندانه ،منسجم و متحد در صحنه حضور به موقع و به هنگام داشته باشند ، هیچ فتنه ای موثر واقع نخواهد شد. لذا حادثه 9 دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست . این حادثه ، شبیه حوادث اول انقلاب است. این حادثه بایستی حفظ و گرامی داشته شود .
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar