‌باشگاه خبرنگاران
این بیماری سخت کرونا نشان داد که چقدر انسان ها و قدرت ها ضعیف هستند/مردم کل جهان به دعا و طلب منجی عالم  پناه آوردند.
منتخب مردم ساوه و زرندیه ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم مطرح کرد:
حجت الاسلام محمد سبزی منتخب مردم شریف ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم گفت: این بیماری سخت کرونا نشان داد که چقدر انسان ها و قدرت ها ضعیف هستند و مردم کل جهان به دعا و طلب منجی عالم پناه آوردند.
جوانان،نیروی محرکه و لکوموتیو انقلاب هستند
فرمانده سپاه ساوه گفت:
سرهنگ حجت اله دستجانی با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و مناسبت روز جوان گفت: معنویت و مهارت برای توانمندی جوانان لازم است .
جشن نیمه شعبان امسال متفاوت از سالهای قبل برگزار می شود
فرمانده سپاه ناحیه ساوه خبرداد:
سرهنگ دستجانی فرمانده سپاه شهرستان ساوه نیز در این جلسه با اشاره به اینکه اجرای برنامه های فرهنگی در بالا بردن نشاط اجتماعی نقش مهمی دارد، بیان داشت: امروز مشکلات و آسیب‌های اجتماعی باعث کاهش نشاط اجتماعی در جامعه شده است لذا ترویج هر چه بیشتر نشاط اجتماعی با برگزاری برنامه‌هایی با معیارهای اسلامی و محلی نقشی مؤثر در شادی مردم و قشر جوان جامعه خواهد داشت.
پرستاران و پزشکان در خط مقدم مبارزه با کرونا خوش درخشیدند
امام جمعه ساوه تاکید کرد:
حجت الام حسینی گفت: کار پرستاران و پزشکان و کارکنان حوزه درمانی جهاد مقدس و فرهنگی است و مدافعان سلامت در پیشگیری و درمان بیماران کرونایی کارنامه قابل قبولی از خود برجای گذاشتند و بسیار خوش درخشیدند.
بازدید نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی در ساوه وزرندیه از کارگاه تولید ماسک و لباس بیمارستان بسیج سازندگی ساوه
گزارش تصویری:
بازدید حجت الاسلام محمد سبزی منتخب مردم ساوه و زرندیه از کارگاه تولید ماسک و لباس بیمارستانی جهاد سازندگی ساوه انجام شد.تولید هزار عدد لباس محافظتی پرستاران ( گان ) توسط معاونت بسیج سازندگی و سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها که در مراکز درمانی ،بیمارستان های ساوه و ارامستان بهشت رضوان بصورت رایگان توزیع می شودتا کنون ۲۵ هزار عدد ماسک نیز تولید و رایگان توزیع شده است
توزیع۵۵۰بسته بهداشتی در مناطق کم برخوردار شهرستان ساوه
گزارش تصویری:
توزیع 550بسته بهداشتی شامل ماسک ، محلول و ژل ضدعفونی دست توسط جهادگران بسیج سازندگی سپاه ناحیه ساوه با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ساوه در مناطق کم برخوردار و مددجویان تحت پوشش با حضور حجت الاسلام سبزی منتخب مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم ، فرمانده سپاه ناحیه ساوه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه و هیئت همراه
توزیع۵۵۰ بسته بهداشتی توسط جهادگران بسیجی در مناطق کم برخوردار شهرستان ساوه
فرمانده سپاه ناحیه ساوه مطرح کرد:
سرهنگ حجت الله دستجانی گفت:۵۵۰ بسته بهداشتی شامل ماسک ، محلول و ژل ضدعفونی دست توسط جهادگران بسیج سازندگی سپاه ناحیه ساوه با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ساوه در مناطق کم برخوردار و مددجویان تحت پوشش با حضور حجت الاسلام سبزی منتخب مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم توزیع شد.
پاسداران، شهیدان زنده امروز هستند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مطرح کرد:
حجت الاسلام والمسلمین مهدی محمدی گفت:امسال در حالی به روز پاسدار می‌رسیم که سبزپوشان حریم ولایت، برخی در کنار کادر درمانی وجبهه سلامت ومقابله با ویروس کرونا وهر کجاوهر عرصه‌ای را که نگاه کنید در حال فعالیت وتلاش هستند وهرگز خم به ابرو نمی‌آورند وهمراه گوش به فرمان، ولی فقیه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) آماده ودر این راه جانفشانی می‌کنند.
سپاه پاسداران هدیه ای به ملت و تاریخ ایران اسلامی/  برکات وجودی سپاه برای مردم ایران اسلامی ماندگار و همیشگی خواهد بود
فرمانده سپاه ناحیه ساوه مطرح کرد:
سرهنگ دستجانی گفت:سپاه پاسداران به فضل الهی هدیه ای به ملت و تاریخ ایران است و برکات آن برای مردم ایران اسلامی ماندگار و همیشگی است.
پخش ماسک به درب منازل در مناطق مختلف ساوه
گزارش تصویری:
بسیجیان خدوم و زحمتکش ساوجی طی دو مرحله در منطقه امیرکبیر ساوه اقدام به پخش ماسک به درب منازل با شعار سنگر همان سنگر، مردم همان مردم و ایثار و جهاد هنوز ادامه دارد، نمودند.