‌باشگاه خبرنگاران
الگوپروری و تربیت جوانان مومن از برکات انقلاب اسلامی است/سپهبد شهید سلیمانی یکی از اسطوره های انقلاب است
فرمانده سپاه ناحیه ساوه مطرح کرد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه در جشنواره اسوه برترین مساجد استان مرکزی در حرم امامزاده سید اسحاق (ع ) ساوه گفت: نظام اسلامی ایران محور تمدن سازی اسلامی است باید با کار جهادی و ولایت مداری در راستای تمدن سازی و فراهم شدن دولت یار، قدم برداریم .
شهدا تربیت یافتگان مساجد هستند/همه ارکان مساجد باید به امام جماعت کمک کنند
مسئول بسیج و محلات سپاه روح الله در جشنواره برترین مساجد استان گفت:
سرهنگ پاسدارمحسن خلجی مسئول بسیج مساجد و محلات استان مرکزی در جشنواره اسوه برترین مساجد استان مرکزی در امامزاده سید اسحاق (ع) ساوه گفت: همه ارکان مساجد باید به امام جماعت کمک کنند تا بسیج کنندگی اقشار مختلف را برای پیشرفت محلات داشته باشیم.
از اهداف انقلاب، عدالت ورزی، دشمن ستیزی، مردم سالاری دینی و ساده زیستی است/ترفند دشمن،جدایی مردم از مسجد و روحانیت
جانشین سپاه روح الله در جشنواره اسوه مساجد استان مرکزی در ساوه مطرح کرد:
سرهنگ گلشن زاده جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جشنواره اسوه برترین مساجد استان مرکزی گفت: اگر مسجد توانست محله را بسازد نیروی انسانی تربیت کند، مسجد است اگر نتوانست فقط نماز خانه است
آمریکا از داخل رو به افول است و کشورهای منطقه بی خود وساطت نکنند
مراسم شب هفتم شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ساوه :
حجت الاسلام مهدی زاده از رزمندگان جبهه مقاومت در مراسم یادبود شب هفتم شهدای مقاومت گفت:تل اویو ، حیفا و کاخ سفید هم خون بهای شهید سلیمانی نیست ، آمریکا از داخل رو به افول است و کشورهای منطقه را برای وساطت با ما می فرستد.
سردار شهید سلیمانی یک مرد وارسته و مخلص بود و دلش برای امنیت جهان می تپید
کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه تاکیدکرد:
دکتر حسین حاجی در گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد پاسدار سلیمانی در امامزاده سید اسحاق شهرستان ساوه گفت:سردار شهید سلیمانی یک مرد وارسته و مخلص بود و دلش برای امنیت جهان می تپید
برکات وجودی شهید سلیمانی  برای افکار عمومی تبیین شود
فرمانده سپاه ناحیه ساوه :
سرهنگ دوم پاسدار حجت‌الله دستجانی روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت شهید قاسم سلیمانی در نمازخانه کمیته امداد امام خمینی (ره) ساوه افزود: حضور باشکوه مردم ایران با هر طرز فکر، سلیقه و مذهب در آیین تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام، نشان داد که او خدمتگزار واقعی مردم بوده و نزد ایرانیان محبوبیت بسیار بالایی دارد.
واکنش جمعی از جوانان ساوجی در اقدام پاسخ کوبنده سپاه به جنایت تروریستی شهدای مقاومت
گروهی خودجوش از مردم ساوه امروز اقدام غرور انگیز و تلافی جویانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران رو به حادثه تروریستی آمریکای خبیث در به شهادت رساندن شهدای مقاومت رو گرامی داشتند.
سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  اسوه و نمونه در تبعیت محض ولایت فقیه بود
معاون سیاسی سپاه روح الله در دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت:
معاون سیاسی سپاه روح الله در دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت:سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اسوه و نمونه در تبعیت محض ولایت فقیه بود و از خصائص خاص دیگر می توان به اخلاص بی نظیر و بدون ریاکاری و تلاش موفق در جذب حداکثری اشاره کرد.
خون سردار شهید سلیمانی جریان ساز است  و موجب اتحاد بیشتر ملی و منطقه ای شده است
فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت:
فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: خون سردار شهید سلیمانی جریان ساز است و جریان مقاومت را استحکام بخشیده و موجب تقویت اتحاد ملی و منطقه‌ای می‌شود.
حاج قاسم پرچم اسلام را در سراسر جهان برافراشت /شهید سلیمانی به فرهنگ شهادت و عاشورا جان دیگری بخشید
کارشناس ارشد مسائل سیاسی در ساوه مطرح کرد:
سرهنگ پاسدار سید حسینی کارشناس ارشد مسائل سیاسی، در مراسم گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش در مسجد محمد رسول الله (ص) ساوه گفت: حاج قاسم هم پرچم بود هم پرچمدار که پرچم اسلام را در سراسر جهان برافراشت ، او میوه شجره طیبه انقلاب اسلامی است که برای اسلام و بشریت مفید است.