سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۵۷۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹- ۳۷: ۱۳
شاهرود_جلسه هماهنگی راه اندازی مرکز آموزش عالی دانشگاه فرهنگیان شاهرود با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در دفتر نماینده شاهرود برپا شد.
راه اندازی مرکز آموزش عالی فرهنگیان شاهرودبه گزارش خبرنگار بسیج، جلسه هماهنگی راه اندازی مرکز آموزش عالی دانشگاه فرهنگیان شاهرود، با حضور نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، رییس دانشگاه فرهنگیان سمنان، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهرود و روسای دانشگاه‌های صنعتی، پیام نور و آزاد شاهرود، در محل دفتر نماینده برگزار شد.
کمک مسئولین در تسریع راه اندازی مرکز آموزش عالی فرهنگیان شاهرود
علی اصغر خانی نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر مطالبه بر حق شرق استان، جهت تاسیس مرکز آموزش عالی فرهنگیان و حل مشکل دانشجو معلمان این منطقه، اراده و همت جمعی موثرین شهرستان و استان را، راهکار اصلی راه اندازی هر چه سریعتر این مرکز دانست.
ایجاد ملزومات مورد نیاز برای راه اندازی مرکز آموزش عالی فرهنگیان شاهرود
ادامه، دکتر کریم رییس دانشگاه فرهنگیان سمنان، با اشاره به اینکه در طول ۷۲ سال تاریخ تربیت معلم استان؛ شهر‌های شاهرود و بسطام و دامغان، پیشتاز بوده اند، تصریح کرد: چنانچه ملزومات مورد نیاز برای راه اندازی مرکز آموزش عالی فرهنگیان شاهرود، فراهم باشد، استان از این موضوع استقبال خواهد کرد.
پراکندگی شرق استان سمنان و افزایش نیروی انسانی
دکتر حاجی قاسمی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان نیز، کمبود نیروی انسانی در غرب استان را بیشتر از شرق استان دانست و گفت: پراکندگی که در محدوده شرق استان وجود دارد، میزان نیروبری را افزایش داده و باعث شده شرق استان، از مشکل کمبود نیرو، بیشتر متضرر شود.
۶۵ درصد دانشجو معلمان سمنان، از شرق استان هستند
سید محمد موسوی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به اینکه ۶۵ درصد دانشجو معلمان سمنان، از شرق استان هستند و شاهرود در سال تحصیلی جاری، ۳۹۲۰ ساعت جذب حق التدریس داشته که بیانگر حدود ۱۶۳ نفر کمبود نیروی انسانی است، اظهار کرد: آموزش و پرورش شهرستان شاهرود، علیرغم اینکه مشکل کمبود فضا دارد، اما به جهت اهمیت و ضرورت تاسیس مرکز آموزش عالی فرهنگیان، فضای فیزیکی مورد نیاز را برای راه اندازی مرکز، فراهم نموده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar