سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹- ۱۱: ۱۸
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی:
یادگاری گفت: از تعداد ۴ هزار و ۵۳۰ خدمت، دو هزار و ۶۷۱ خدمت در دستگاه‌های اجرایی کشور کاملا الکترونیکی شده و خدمات از طریق الکترونیکی به مردم ارائه می‌شوند.

 به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی، رقیه یادگاری رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی گفت: میز خدمت با هدف ارتقای کیفیت ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم و افزایش سهولت دسترسی به این خدمات دی ماه امسال به این استان ابلاغ شد. 

وی افزود : طرح میز خدمت با هدف ارتقای کیفیت ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم و افزایش سهولت دسترسی به این خدمات دی ماه سالجاری به استان مرکزی ابلاغ شد. 

وی اظهار کرد: در راستای تقویت دولت الکترونیک این طرح در ۲۴ دستگاه اجرایی و ۷۲ نوع خدمت از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد که خوشبختانه استان مرکزی عملکرد مطلوبی در این زمینه داشته است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی بیان کرد: ۵ هزار و ۷۵۲ خدمت شناسه‌دار وجود دارد که از این تعداد ۴ هزار و ۵۳۰ خدمت قابلیت الکترونیکی‌شدن وجود دارد و باقی آنها خدماتی هستند که باید حضوری به مردم ارائه شود و نسبت به ارائه کیفی هردوی آنها برنامه ریزی جدی در حال انجام است.

وی گفت: از تعداد ۴ هزار و ۵۳۰ خدمت نیز، دو هزار و ۶۷۱ خدمت در دستگاه‌های اجرایی کشور کاملا الکترونیکی شده و خدمات از طریق الکترونیکی به مردم ارائه می‌شوند.

یادگاری اضافه کرد: در سامانه ملی خدمات دولت به آدرس www.mardom.ir این تعداد خدمات به مردم معرفی می‌شوند و از طریق همین سامانه می‌توان از یک هزار و ۲۰۰ خدمت از خدمات دستگاه‌های اجرایی استفاده کرد. 

وی خاطر نشان کرد: طرح مدیریت سبز در دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی شامل مدیریت مصرف انرژی، آب، مواد اولیه، تجهیزات و کاغذ و کاهش مواد اصافی و زائد و بازیافت آنها سالجاری در ۵۲ دستگاه اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت که از این تعداد ۲۵ دستگاه ضعیف، ۹ دستگاه متوسط و ۱۵ دستگاه دیگر نیز خوب ارزیابی شدند.

انتهای پیام/ 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar