سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۶۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹- ۴۷: ۱۱
حوزه هنری استان کردستان برگزارمی‌کند:
حوزه هنری استان کردستان اردو یک روزه عکاسی را در قالب یک برنامه کارگاهی بتا حضور عکاسان استان در نواحی نایسر وننله باسرپرستی مهدی توکلی برگزارمی‌کند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کردستان،  شیلان برهانی مسئول واحد تجسمی حوزه هنری در نشستی خبری گفت: در نواحی نایسر وننله در سنندج بعنوان نواحی متصل شده به سنندج کار فرهنگی وهنری در جهت تحت پوشش قراردادن علاقه‌مندان انجام نگردیده و اصولاً تمامی مباحث در این دوناحیه برمحور مسائل اقتصادی قرار گرفته است.

وی در این خصوص ادامه داد: بحث هویت بخشی به این دوناحیه از برنامه‌هایی است که در دستور کار حوزه هنری در قالب طرح ملی ساماندهی و توانمند سازی سکونتگاه‌های غیررسمی و حاشیه‌ای قرارگرفته است و براین مبنا در نظر است برنامه‌های هنری وفرهنگی درنایسر و ننله در بخش‌های مختلف صورت پذیرد.

برهانی تصریح کرد: در گزارش‌های تصویری و خبری منتشرشده از این دوناحیه با توجه به نگاه غالب اقتصادی بر به تصویردرآوردن معضلات شهری و مشکلات بوده است که ما در نظر داریم در این اردوی یک روزه پتانسیل‌ها و ویژگی‌های خاص این دوناحیه را در راستای هویت بخشی فرهنگی وبرنامه ریزی لازم جهت فعالیت‌های هنری، نسبت به ترغیب جوانان ونوجوانان این دوناحیه به این موضوع را درکنار توجه مسئولین به ضرورت کارفرهنگی به عنوان یک ضرورت مهم مورد توجه قرار دهیم.

مسئول واحد تجسمی حوزه هنری گفت: در این اردو در کنار عکاسان توانمند استان تعدادی از هنرجویان و علاقه‌مندان هنر عکاسی از نواحی نایسر و ننله نیز که خود زیست بوم این دو منطقه را تجربه کرده اند حضور خواهند داشت و درپایان ضمن گواهی حضور برای تمامی شرکت کنندگان به نفرات اول تا سوم جوایزی نیز اهداء خواهد شد.

وی گفت: علاقه‌مندان جهت حضور در این اردو می‌توانند تا ۲۰ اسفند ماه با شماره ۰۸۷۳۳۲۴۶۴۶۰ تماس و ثبت نام کنند.
برهانی ادامه داد: این اردو روز شنبه ۲۳ اسفند ماه با سرپرستی مهدی توکلی از عکاسان جوان استان برگزار و تمامی تمهیدات لازم جهت برگزاری آن توسط حوزه هنری با همکاری شرکت بازآفرینی شهری و شهرداری سنندج تأمین گردیده است.
 
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar