سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۴۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰- ۱۴: ۱۲
یادداشت روز؛
آقای رییس جمهور، دارند با شما در وین بازی می‌کنند. با انتخابات کشور بازی می‌کنند، شما وسط این بازی چه می‌کنید؟!آن‌هم وقتی که وسط بازی ترقه بازی راه می‌اندازند و به تحریم‌ها اضافه می‌کنند. منطق شما در وین که محصولی جز خرابکاری و افزایش تحریم‌ها ندارد چیست؟ این را برای مردم توضیح دهید؟!

 سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، در یادداشتی آورده است:

رییس جمهور محترم در حالی‌که رژیم صهیونیستی به کارگردانی و دستور آمریکا در تأسیسات هسته‌ای ایران خرابکاری می‌کند و به قول وزیر خارجه کشورمان دست به تروریسم هسته‌ای و جنایت جنگی می‌زند، می‌گوید: «از مذاکرات وین نترسید. ما منطق قوی داریم. می‌توانیم دشمن را مجاب کنیم».
معلوم نیست مخاطب او کیست؟ چه کسی گفته است مذاکرات وین ترسناک است؟
رییس جمهور محترم در حالی‌که دیپلمات‌های ما در وین مذاکره می‌کنند، اتحادیه اروپا سه نهاد ایرانی و چند فرد ایرانی را به تحریم‌های ظالمانه خود به بهانه نقض حقوق بشر اضافه کرده‌اند، می‌گوید: «هیچ جناحی حق ندارد معیشت مردم را برای انتخابات به گروگان بگیرد». مردم انتظار دارند رییس جمهور به خاطر خرابکاری صهیونیست‌ها و ادامه خصومت آمریکا و سه شرور اروپایی آن‌هم وسط مذاکرات وین، فریادش علیه استکبار جهانی بلند باشد اما ناباورانه می‌بیند او علیه جناحی در کشور فریاد می‌زند و نسبت‌های ناروا می‌دهد که وجود خارجی ندارد.
راستی! چه کسی 8 سال است مملکت را به خاطر یک توافق خیالی معطل کرده است؟ چه کسی 8 سال است کشور را با دادن امتیازات نقد به دشمن و گرفتن امتیازات نسیه که هیچ‌وقت هم عملی نشده است، معطل کرده است؟!
راستی! چه کسی معیشت مردم را در این 8 سال به گروگان گرفته است؟ و مدام وعده می‌دهد تحریم‌ها برداشته می‌شود. اما نه تنها آب از آب در این مدت در مورد تحریم‌ها تکان نخورده است، بلکه بر حجم و اندازه آن مدام افزوده می‌شود، حتی در این مذاکرات وین؟!
آقای رییس جمهور می‌فرمایند: «بگذارید مردم راحت باشند، مردم زندگی کنند و تحریم‌ها برداشته شود». چه کسی است که نمی‌گذارد مردم در این 8 سال راحت زندگی کنند؟! چه کسی است با کاهش قدرت ارزش خرید مردم به اندازه 6 برابر و تورم 700 و 800 درصدی در مسکن، خودرو، طلا و ... نمی‌گذارد مردم زندگی کنند؟! آیا یادتان است قیمت ارز را از دولت قبلی چند تحویل گرفته‌اید و الآن چند تحویل می‌دهید؟! تمام اختیار اقتصاد کشور وفق اصل 126 در دست شما بود! 
تمام اختیار سیاست خارجی کشور در اختیار شما بود. به شروط رهبری و شروط مجلس و شروط شورای امنیت ملی در مذاکرات هسته‌ای عمل نکردید و برجام را در بست پذیرفتید. امروز شما چه کسی را متهم می‌کنید به اینکه نمی‌گذارند تحریم‌ها برداشته شود؟ آمریکا و اروپا با قلدری ایستاده‌اند و می‌گویند بساط هسته‌ای را جمع کنید وگرنه با تروریسم هسته‌ای نابود می‌کنیم، شما می‌روید در مذاکرات به آن‌ها لبخند می‌زنید! آمریکا و اروپا با پُررویی می‌گویند تحریم‌ها را برنمی‌داریم و بر آن هم می‌افزائیم. شما عوضِ اینکه علیه آن‌ها فریاد بزنید، باز امید دارید در وین باغ سبزی به شما نشان دهند و شاید یک نفس تازه‌ای در انتخابات آینده به جریان واداده شما به غرب بدهند. قرار است در وین چه اتفاقی بیفتد که قبلاً در لوزان و واشنگتن که رفتید گفت‌وگو کردید و به برجام بی‌فرجام رسیدید، نیفتاده است؟!
آمریکا و اروپا دارند با شما بازی می‌کنند چرا متوجه نیستید؟ چرا امنیت ملی و منافع ملی را به حراج گذاشتید؟ برای کسب چند رأی؟! آقای رییس جمهور یک نظری به نظرسنجی‌های نهادهای دولتی بیندازید و ببینید کجا ایستاده‌اید؟!
با چه رویی «این» و «آن» را متهم می‌کنید در حالی‌که در جایگاه متهم اصلی ناکارآمدی دولت در حوزه اقتصاد و سیاست خارجی ایستاده‌اید! بگذارید کسانی که بی‌ادعا کارهای بزرگی برای کشور کرده‌اند بیایند خرابی‌ها را اصلاح کنند و یک آواربرداری از خساراتی که به کشور زدید، بکنند.
مردم حق دارند از شما بپرسند کجا دارید می‌روید و مملکت را با این قدرت عظیم ملی می‌خواهید به کجا ببرید!
شما باید به این پرسش پاسخ دهید کاری را که ظرف 8 سال نتوانستید بکنید، چطور در مذاکرات چند روز وین می‌خواهید بکنید، آن‌هم بدون راستی‌آزمایی؟!
آقای رییس جمهور! شما می‌گویید می‌توانید دشمن را مجاب کنید.
سؤال است این 8 سال نتوانستید، توی این دو ماه چگونه می‌توانید آن‌ها را مجاب کنید؟!
آقای رییس جمهور دارند با شما در وین بازی می‌کنند. با انتخابات کشور بازی می‌کنند، شما وسط این بازی چه می‌کنید؟!
آن‌هم وقتی که وسط بازی ترقه بازی راه می‌اندازند و به تحریم‌ها اضافه می‌کنند شما می‌گویید ما منطق داریم. منطق شما در وین که محصولی جز خرابکاری و افزایش تحریم‌ها ندارد چیست؟ این را برای مردم توضیح دهید؟!

انتهای پیام/

 

نویسنده : محمدکاظم انبارلویی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar