سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۴۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰- ۱۹: ۱۴
شاهرود_معاون مدیر کل و مدیر اداره بهزیستی شهرستان شاهرود گفت: ۸۰ نفر از مددجویان تحت حمایت بهزیستی شهرستان شاهرود در سال ۱۳۹۹ از پرداخت حق انشعابات آب، برق، گاز و عوارض شهرداری معاف شدند.
۸۰ مددجوی بهزیستی شاهرود از پرداخت حق انشعاب آب، برق و گاز معاف شدندبه گزارش خبرگزاری بسیج؛ مسعود جهانسیر اظهار کرد: ۸۰ نفر از مددجویان تحت حمایت بهزیستی شهرستان شاهرود در سال ۱۳۹۹ از پرداخت حق انشعابات آب، برق، گاز و عوارض شهرداری معاف شدند.
معاون مدیر کل و مدیر اداره بهزیستی شهرستان شاهرود گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی در بودجه سال گذشته مددجویان تحت حمایت بهزیستی از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض نوسازی و همچنین حق انشعاب آب، فاضلاب، برق، گاز معاف شدند و تداوم آن در سال جاری نیازمند مصوبه‌ی مجلس شورای اسلامی است.
وی از اختصاص بیش از ۶۸۲ میلیون ریال اعتبار در راستای هزینه کرد معافیت انشعاباتی حامل‌های انرژی برای مددجویان بهزیستی شاهرود خبر داد و افزود: در این راستا ۱۵ نفر از پرداخت حق انشعاب آب، ۲۶ نفر حق انشعاب برق، ۵۲ نفر حق انشعاب گاز و ۴ نفر از عوارض شهرداری معاف شدند.
جهانسیر با بیان اینکه به مددجویان برای یک بار کنتور رایگان واگذار می‌شود، افزود:جامعه هدف تحت حمایت ساکن در مناطق شهری و روستایی با ارائه معرفی نامه از سوی بهزیستی می‌توانند کنتور و انشعاب رایگان دریافت کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar