سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۹۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰- ۴۶: ۱۱
به همت سپاه ناحیه ی دهلران حوزه مقاومت شهید امینیان صورت گرفت؛
یادواره سرداران و ۳۰۷شهید شهرستان دهلران با حضورسردار شاکرمی ،موسوی امام جمعه دهلران،جمعی از مسئولان و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثار گران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج،یادواره سرداران و ۳۰۷شهید شهرستان دهلران با حضورسردار شاکرمی فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) ایلام، موسوی امام جمعه دهلران، سرهنگ آبدونی فرمانده سپاه ناحیه دهلران ،عسگری فرمانداردهلران،جمعی از مسئولان و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثار گران برگزار شد.

سردار جمال شاکرمی دراین مراسم  اظهار کرد: ایام خرداد یادآور حماسه های ماندگاری است که نقطه عطف انقلاب است چرا که امام  راحل (ره) انقلاب را از خرداد شروع کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام یادآور شد: هنوز دردانه های گران بهایی در دل خاک دهلران آرمیده است، آنانی که دشمنان را از خاک این دیار دور نگاه داشتند و امروز مردم ایلام را با مهران و دهلران و دشت عباس می شناسند، دشت عباسی که  قدمگاه حاج قاسم و یاران وی است.

وی تصریح کرد: انقلاب با مجاهدت امام راحل (ره) و همراهی ملت شکل گرفت و همین امر سبب شد که  بعثت مجددی شکل بگیرد و در واقع انقلاب به رهبری  امام (ه) انسان ها را از تحجر مدرن نجات داد.

شاکرمی یادآور شد: امام (ره) در مقابل دشمنان ایستاد و به ما عزت داد، امام (ه) صحنه ها را به خوبی می شناخت در همه صحنه ها در کنار مردم بود و امروز رهبر انقلاب در وسط میدان است.

وی عنوان کرد: امروز در آستانه انتخابات دشمنان همه توان را به صحنه آورده اند و در واقع  انتخابات، صحنه صف آرایی ائمه کفر و ائمه مسلمین است.

شاکرمی با اشاره به اینکه شرکت درانتخابات حفظ میراث امام راحل و شهدا است، گفت: راهبردهای امام (ره) امروز حرف برای گفتن دارد همه می بینیم که امروز رژیم صهیونیستی تنها است و۹۰ درصد فعالیت اقتصادی اسراییل که در بستر دریا است توان و جایگاهی ندارد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: حضور آگاهانه مردم در پای صندوق و انتخاب اصلح باعث نا امیدی دشمن است چرا که دنیا چشم به این انتخابات دوخته است و عده ای به دنبال مایوس کردن مردم وعدم مشارکت آنها در انتخابات هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال زمین گیر کردن جمهوری اسلامی است، افزود: پیام همزمانی خرداد ۴۲ و خرداد ۱۴۰۰ رویارویی ائمه کفر و ائمه مسلمین است و انقلاب امام (ره) تفسیرگر آیات الهی است و ما از موقفگاه های سختی عبور کردیم نباید عقب بکشیم و صحنه را خالی کنیم.

شاکرمی تصریح کرد: راه دفاع از انقلاب حضور در صحنه است چرا که  حادثه انقلاب اسلامی مثل حادثه عاشوراست کم در مقابل زیاد است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خاطرنشان کرد: ما از نقطه صفر به نقطه برابری با قدرت های بین المللی رسیدیم پس بدون شک در این صحنه نیزهم  می توانیم موفق عمل کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar