سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۰۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰- ۴۳: ۱۵
معاون پژوهش بسیج اساتید تهران بزرگ خبرداد:
معاون پژوهش و فناوری بسیج اساتید تهران بزرگ از ارسال تعداد قابل توجهی طرح برای رویداد یک مساله- یک راه حل خبر داده و گفت:با انتشار طرح‌های برگزیده و ارسال آنها برای کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای شهر با گرایشات مختلف، زمینه گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری نیازهای واقعی کشور و بیان راه‌حل از زبان افسران جنگ نرم برای دولت جوان حزب‌الهی فراهم می‌شود.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، معاونت پژوهش بسیج اساتید تهران بزرگ در حال بررسی طرح‌های رسیده به رویداد ملی «یک مساله - یک راه حل» است.

گزارش مرحله اول طرح‌های رسیده رویداد یک مساله- یک راه حل

گفتنی است، این رویداد که با هدف ارائه راه حل برخی مشکلات با استفاده از ظرفیت استادی کشوری به دولت جوان حزب اللهی توسط سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ با همکاری سازمان بسیج اساتید کشور برگزار می‌شود، شامل محورهایی چون؛ «تولید، مانع زدایی‌ها و پشتیبانی‌ها، موانع اجرای اقتصاد مقاومتی»، «آموزش مجازی و معضلات تعلیم و تربیت، بحران آب و انرژی در توسعه کشور »، «مسائل جمعیت، خانواده و زنان، مدیریت جهادی و کارآمدی»، «چالش های دفاعی و پدافند، بحران مسکن و توسعه شهرها»، «حمل و نقل پیشرفته و لجستیک، حقوق بشر و حقوق شهروندی»، «چالش های بورس و ارز، انرژی و پزشکی هسته‌ای»، « مدیریت فضای مجازی و سواد رسانه ای، مشارکت حداکثری آحاد مردم در انتخابات» است.

به گفته معاون پژوهش و فناوری بسیج اساتید تهران بزرگ،مدت کوتاهی پس از فراخوان اولین رویداد ملی «یک مسئله- یک راه حل» تعداد قابل توجهی طرح برای این رویداد ارسال شده است که در سطح بالایی قرار دارند و امید است که با انتشار طرح‌های برگزیده و ارسال آنها برای کاندیداهای محترم ریاست جمهوری و شورای شهر با گرایشات مختلف، زمینه گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری نیازهای واقعی کشور و بیان راه حل از زبان افسران جنگ نرم برای دولت جوان حزب الهی فراهم شود.


 مسعود مسیح طهرانی معاون پژوهش و فناوری بسیج اساتید تهران و استادیار دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران از بقیه اساتید دغدغه‌مند دعوت کرد که در زمان باقیمانده تا اتمام مهلت رویداد که تا 20 خرداد 1400 تمدید شده است، از طریق تکمیل فرم مربوطه که در نشانی http://tehb.basijasatid.ir/story/66172 قابل دسترسی است و ارسال آن را به آدرس پست الکترونیکی tehb.05@basijasatid.ir اقدام نمایند.

وی ابراز امیدواری کرد که این رویداد الگوی خوبی برای ایجاد جنبش گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری اساتید انقلابی از مجموعه مدیریتی کشور شود.

تفکیک موضوعات طرح‌های رسیده

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar