ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: سپاه در تمامی عرصه ها حضوری فعال دارد و کارهای بر زمین مانده دولت را انجام می دهد.
کد خبر: ۹۳۵۸۷۵۲
|
۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰
خبر
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،  آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا پیش از ظهر امروز ۲۸ تیرماه با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده، ولی فقیه در استان مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین  حسین طیبی فر جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران، آیت الله معلمی عضو مجلس خبرگان رهبری، سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا و دیگر مسئولین و فرماندهان استانی به صورت ارتباط زنده تصویری با رده‌های مقاومت بسیج سراسر استان  با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در سالن اجتماعات غدیر ستاد سپاه کربلا برگزار شد.
 
خبر
 
آیت الله محمدی لائینی نماینده، ولی فقیه در استان مازندران، در این مراسم،با اشاره به انتخاب یک دولت جوان حزب اللهی و رفع مشکلات مردم گفت: حضور باشکوه مردم پای صندوق‌های رأی ۵۰ درصدی بود و در مازندران شاهد مشارکت ۶۱ درصدی مردم بودیم که جای قدردانی و شکرگزاری دارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران به فرازی از خطبه پیامبر (ص) در غدیر خم  هم اشاره کرد و افزود:  مسئله غدیر مورد وفاق شیعه و سنی و همه مذاهب بوده و  بر پذیرش پیام غدیر و ایستادگی پای غدیر تأکید شده است.

آیت الله محمدی لائینی در بخش دیگری از سخنان خود  به فرموده امام خمینی (ره)، اگر سپاه نبود کشور هم نبود، هم اشاره و اضافه کرد: قوت کشور و نظام به سپاه است و این را دشمنان فهمیدند . از همین رو قوت سپاه به دفتر نمایندگی ولی فقیه است و اینجاست که به بدنه سپاه، باید روح التزام، ایمان و عواطف ولایی، تقویت نیایش و عبادت دمیده شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تصریح بر اینکه کسانی که مسئولیتی قبول می کنند باید بدانند در کجا قرار میگیرند و چه موقعیت حساسی در اختیار آنان است، خاطرنشان کرد:  کمترین غفلت در سپاه مساوی با ضایعه جبران‌ناپذیر  است و  اقدام مثبت در آن مساوی با قوت کشور و نظام اسلامی می باشد.

آیت الله محمدی لائینی با تاکید بر اینکه همه باید سپاه را حمایت و تقویت کنیم ، اضافه کرد: در طول تاریخ منادیان انقلاب، وحدت توحید و مبارزان با ظلم و ظالم و استکبار به‌دلیل نداشتن یار و  یاور خانه‌نشین شدند.

نماینده ولی فقیه در مازندران  با اشاره به اینکه امروز دنیا با وجود نیرو‌های جان برکف و مقتدر و باایمان ، از ما می‌ترسد  گفت: سپاه در تمامی عرصه ها حضوری فعال دارد و کارهای بر زمین مانده دولت را انجام می دهد.

آیت الله محمدی لائینی به کم آبی در خوزستان هم اشاره و اضافه کرد: امروز سپاه در حال ابرسانی با تانکر به بیش از ۸۰۰ الی ۹۰۰ روستا در خوزستان است.

نماینده ولی فقیه در مازندران به اقدامات سپاه در حوزه محرومیت‌زدایی، مقابله با کرونا و دیگر عرصه ها اشاره کرد و گفت: باید سپاه را حفظ کنیم .

به گزارش خبرگزاری بسیج، در پایان این آئین از زحمات و خدمات ارزشمند حجت‌الاسلام تسخیری تقدیر به عمل آمد و حجت‌الاسلام رعایتی نیز با حکم نماینده، ولی فقیه در سپاه به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا منصوب شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات