سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۰۰۶۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰- ۳۶: ۱۳
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان تاکید کرد که در شرایط فعلی کارخانه سیمان بیجار باید تامین نیاز‌های مورد نیاز استان را در اولویت قرار دهد.
خالد جعفری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان بە مشکلات ایجاد شدە در بخش سیمان کشور اشارە کرد و گفت: این مشکلات در کشور موقتی است، چرا کە میزان تولید سیمان بیش از نیاز مصرف است.

وی افزود: انتظار می‌رود با توجە بە اینکە کارخانە سیمان بیجار تنها کارخانە سیمان استان است باید تامین نیاز‌های استان در اولویت باشد تا کار‌های عمرانی و کارگاه‌های تولید بتن استان با مشکل مواجە نشوند.

جعفری با بیان اینکە هم اکنون ۹۰ درصد مصرف سیمان استان از کارخانە تولید سیمان بیجار تامین می‌شود، اظهار کرد؛ ما در هر شرایطی برای تداوم تولید کارخانە سیمان بیجار تلاش کردیم و با توجە بە اینکە دیگرقطعی برق برای کارخانە‌های سیمان رفع شدە امیدواریم طی روز‌های آیندە بصورت کامل مشکلات بخش سیمان مرتفع شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعە منابع استاندار کردستان اضافە کرد: تامین نیاز روزانە سیمان استان مصوبە کارگروە تنظیم بازار و کارگروە تسهیل و رفع موانع تولید استان است و باید اجرایی شود.

در یکصد و شصت و ششمین کارگروە تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان با پنج دستور کار در بخش‌های صنعت، بانکی و شرکت شهرک‌ها برگزار شد.
 
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar